Garaż z cegły czy blaszak?

Inne tematy.
Bezdrożny

Garaż z cegły czy blaszak?

Post autor: Bezdrożny »

Co myślicie o garażach blaszanych? Jak oceniacie takie garaże: https://swiatgarazy.com/garaze-dwustanowiskowe/?Czy one spełniają swoją funkcję i warto ładować w nie hajs? Nie mam już zupełnie ochoty na budowanie, sprzątanie itp, ale garaż by się przydał...
Łokietek

Re: Garaż z cegły czy blaszak?

Post autor: Łokietek »

Jak masz dużo wolnego czasu i nadmiar pieniędzy to rób murowany tylko po co? Wystarczy dobry projekt i firma jak ta http://ciecielaser.pl/ciecie-laserowe-blach/ która wytnie ci odpowiednie elementy i wygnie lub pospawa profile na konstrukcje nośną. Reszta to już pestka bo składasz jak klocki i masz piękny garaż w jeden dzień równie wytrzymały jak murowany a tańszy kilka razy.
fruż

Re: Garaż z cegły czy blaszak?

Post autor: fruż »

Kochani, z racji kupna trzeciego samochodu, potrzebujemy dodatkowego garażu :D dom nasz wygląda tak https://www.mgprojekt.com.pl/parterowy-waski-wariant-b a zależy nam, aby garaż miał wygląd dość podobny, tak żeby nie odstawał od ładniej architektury domu.
Ewuś

Re: Garaż z cegły czy blaszak?

Post autor: Ewuś »

fruż pisze: ↑22 kwie 2021, 16:40 Kochani, z racji kupna trzeciego samochodu, potrzebujemy dodatkowego garażu :D dom nasz wygląda tak https://www.mgprojekt.com.pl/parterowy-waski-wariant-b a zależy nam, aby garaż miał wygląd dość podobny, tak żeby nie odstawał od ładniej architektury domu.
Bardzo łady dom, jaki koszt pod klucz ?

----
http://sobir.pl/
merynoł

Re: Garaż z cegły czy blaszak?

Post autor: merynoł »

Witajcie. Jak już mowa o budowach to ja zastanawiam się nad tym czy słyszeliście może o takim czymś jak iniekcje gruntowe ? Bo ja zupełnie przypadkowo dowiedziałam się właśnie na ten temat. Teraz już wiem, że taka iniekcja podłoża bardzo ważna jest zwłaszcza w przypadku takich większych inwestycji.

gamo
awa

Re: Garaż z cegły czy blaszak?

Post autor: awa »

merynoł pisze: 29 wrz 2021, 19:49 Witajcie. Jak już mowa o budowach to ja zastanawiam się nad tym czy słyszeliście może o takim czymś jak iniekcje gruntowe ? Bo ja zupełnie przypadkowo dowiedziałam się właśnie na ten temat. Teraz już wiem, że taka iniekcja podłoża bardzo ważna jest zwłaszcza w przypadku takich większych inwestycji.
Trudno jest mi się określić i mam nadzieję, że wy również będziecie mieli z tym problem. Bo jest tego wszystkiego tyle, że po prostu ciężko samemu coś kupić. Dlatego czekam na wasze propozycje, a jednocześnie wspomogę Was pisząc, że pompy hydroforowe to dobry plan dla osób remontujących sporo.
hylia7044

Re: Garaż z cegły czy blaszak?

Post autor: hylia7044 »

Ja uważam, że warto decydować się na garaż blaszany. To solidne i ekonomiczne rozwiązanie. Na stronie https://ram.pila.pl/2023/11/22/prostota ... -blaszane/ macie dostępny artykuł, który przedstawia takie rozwianie. Poczytajcie i zamawiajcie. Polecam
Sara212

Re: Garaż z cegły czy blaszak?

Post autor: Sara212 »

Ja z kolei widziałam na stronie https://ips.waw.pl/2023/12/23/garaze/ bardzo ciekawy artykuł na temat funkcji i zalet garaży. Ja uważam, że to funkcjonalne trwale i dobre rozwiązanie w które warto zainwestować. Co o tym sądzicie? Ja widziałam tam na stronie też wiele ciekawych i atrakcyjnych ofert na garaże blaszane. Zainteresowanych odsyłam na stronę. Polecam.
karolak

Re: Garaż z cegły czy blaszak?

Post autor: karolak »

Teraz nawet te aluminiowe wiaty samochodowe warszawa sa naprawde dobre jakosciowo i trwale i w wielu przypadkach korzystniejsze cenowo i warte rozwazenia przy budowie
ODPOWIEDZ