Geodeta w Mikołowie

Inne tematy.
Michał Z.

Geodeta w Mikołowie

Post autor: Michał Z. »

Ostatnio korzystałem z usług bardzo dobrego geodety https://geo-tec.pl/geodezja-mikolow-cen ... dezyjnych/ przy zagospodarowywaniu swojej działki, wszystko przebiegło pomyślnie, beż żadnych problemów. Jeżeli szukasz kogoś sprawdzonego, to serdecznie polecam.
ą123ola

Re: Geodeta w Mikołowie

Post autor: ą123ola »

W pracy geodety bardzo przydatnym narzędziem jest między innymi tachmiter. Co to jest? W artykule na tej stronie wszystko zostało bardzo rzetelnie i dokładnie wyjaśnione - https://lamigo.pl/blog/214-budowa-i-obsluga-tachimetru. Jeśli ktoś zamierza zostać geodetą, albo zaczyna budowę domu, warto się z tym urządzeniem dobrze zapoznać ;)
ołko

Re: Geodeta w Mikołowie

Post autor: ołko »

A ja właśnie kupiłem działkę za Mikołowem! to byla najlepsza decyzja w moim życiu! wybieram projekt domu właśnie, konkretnie chcialbym taki https://www.mgprojekt.com.pl/ambrozja ;) będę bardzo zadowolony jak wszystko będzie szło zgodnie z planem! już się nie mogę doczekać :)
Marina
Posty: 426
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:17

Re: Geodeta w Mikołowie

Post autor: Marina »

Gdyby z kolei ktoś z Was byłby zainteresowany profesjonalnymi programami do geodezji, to polecam zajrzeć na stronę internetową firmy Cubic Orb - https://www.cubicorb.com/. Jak widać firma ta oferuje takie programy jak na przykład GoKart czy też GoeView. A może mieliście już z nimi do czynienia?
ODPOWIEDZ