Integracja z systemem w firmie?

Inne tematy.
Awatar użytkownika
Juliet68
Posty: 23
Rejestracja: 25 mar 2019, 17:21

Integracja z systemem w firmie?

Post autor: Juliet68 »

Hejka, kochani nie wiecie może które z biur rachunkowych jest w stanie zaoferować mi zintegrowanie z systemem do zarządzania kontaktami z kontrahentami CRM? Jest to dla mnie bardzo ważne, i jak dotąd natrafiłam na jedną dobrą ofertę, jest to firma https://wfirma.pl/zarzadzanie-sprzedaza co myślicie? Korzystaliście może z podobnych spraw już wcześniej?
Awatar użytkownika
obenka
Posty: 99
Rejestracja: 08 lut 2019, 13:31

Re: Integracja z systemem w firmie?

Post autor: obenka »

Obecnie na rynku znajdziesz wiele programów, które mogą okazać Ci się pomocne. Warto pamiętać, że dobrze dopasowany do branży oraz indywidualnych potrzeb przedsiębiorstwa program znacznie usprawni jego funkcjonowanie. Teraz nawet branża medyczna korzysta z takiego rozwiązania. Taki program pozwala na prowadzić elektroniczną kartę pacjenta co znacznie usprawnia codzienną pracę. Generowanie dokumentów, wystawianie elektronicznych recept, karty wizyty czy dostęp do aktualnej bazy leków o tylko niektóre z zalet, jakie posiada takie oprogramowanie.
Marina
Posty: 426
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:17

Re: Integracja z systemem w firmie?

Post autor: Marina »

A skoro już o systemach w firmie mowa, to czy ktoś z Was korzysta może z nowoczesnych systemów od firmy Primesoft? Czytałam sobie o nich ostatnio na stronie http://www.primesoft.pl/ i stwierdziłam, że takie systemy mogłyby okazać się przydatne w prawie że każdej firmie ;) Podobno mogą one ograniczyć koszty księgowe nawet o 23% ;) A to chyba wcale niemało, prawda? :)
ODPOWIEDZ