Jaka polisa OC

Inne tematy.
Awatar użytkownika
karpik3
Posty: 5
Rejestracja: 11 kwie 2019, 17:20

Jaka polisa OC

Post autor: karpik3 »

Koleżanka poleciła mi https://ubezpieczamy-auto.pl/wydzial-ko ... /raciborz/ i zastanawiam się nad tą opcją. Mieliście z nimi kiedyś do czynienia? Chcę potwierdzić pozytywne opinie mojej koleżanki, liczę na Waszą pomoc.

osun dudu
Na tej przypadkowej planecie jesteśmy samotni. Między wszystkimi otaczającymi nas formami życia żadna, poza psem, nie zawarła z nami przymierza.
Awatar użytkownika
obenka
Posty: 99
Rejestracja: 08 lut 2019, 13:31

Re: Jaka polisa OC

Post autor: obenka »

Moim zdaniem najlepiej poprzeglądać wiele różnych ofert i sobie je porównać, Dopiero wtedy decydować się na coś konkretnego. Tutaj https://polisoteka.pl również znajdziesz wiele ofert polis różnych ubezpieczycieli, więc warto zerknąć w wolnej chwili i zapoznać się ofertą. Być może znajdziesz tam takie ubezpieczenie jakiego szukasz.
Awatar użytkownika
kozi44
Posty: 98
Rejestracja: 11 lip 2019, 16:40

Re: Jaka polisa OC

Post autor: kozi44 »

zawsze na początku korzystam z kalkulatorów oc by wybrać jak najtańszą ofertę. Ale wiecie ze niektóre firmy udostępniają wyszukiwarki i porównywarki bez konieczności podawania danych osobowych? Polecam https://wiadomosci.ox.pl/kalkulator-oc- ... iala,58108 - znajdziecie tutaj więcej informacji
Awatar użytkownika
rollpo
Posty: 100
Rejestracja: 29 kwie 2019, 14:50

Re: Jaka polisa OC

Post autor: rollpo »

Tak, zgadzam się z poprzednikami że najlepiej jest porównać oferty za pomocą porównywarek albo kalkulatorów, które można znaleźć w sieci, wtedy najłatwiej znaleźć tanią składkę. Generalnie polecam tę stronke z poradnikami https://mubi.pl/poradniki/bezposrednia- ... ja-szkody/ np. czym jest bezpośrednia likwidacja szkód , ale ponadto można znaleźć też kalkulator OC AC :)
Awatar użytkownika
Dancer2
Posty: 32
Rejestracja: 22 mar 2019, 13:58

Re: Jaka polisa OC

Post autor: Dancer2 »

Polecam zerknąć na https://kalkulator.ubea.pl/ Tam mają szybko działający kalkulator. Bez trudu wybierzecie najkorzystniejszą dla siebie ofertę :)
Błąd rzadko leży w miłości.
Awatar użytkownika
jadziunia7
Posty: 54
Rejestracja: 23 mar 2020, 10:31

Re: Jaka polisa OC

Post autor: jadziunia7 »

A jakie konkretnie ubezpieczenia Cię interesują? Ludzie chyba najczęściej kupują ubezpieczenia samochodowe, OC, bo to obowiązkowe Ja porównuję oferty i wybieram te, które są aktualnie najkorzystniejsze. Odezwij się dohttp://Mojapolisaonline.pl mają polisy z różnych towarzystw.
ODPOWIEDZ