Jaki dźwig do filmu

Inne tematy.
Awatar użytkownika
jasiek
Posty: 5
Rejestracja: 05 cze 2019, 15:49

Jaki dźwig do filmu

Post autor: jasiek »

Wraz z ekipą kręcę amatorski film akcji. Do ujęcia kilku scen potrzebujemy prywatnego dźwigu jakiejś firmy. Znacie jakieś usługi tego typu? Liczy się przede wszystkim doświadczenie operatora, a całą resztą zajmiemy się my. Podobno firma https://kgpol.pl/ udziela wynajmu dźwigu za nieduże pieniądze, a w necie czytam same dobre opinie na ich temat. Potwierdzicie to? Korzystał ktoś z ich usług i podzieli się swoją opinią?
Kiedy nie ma się dobrej odpowiedzi na pytanie, pozostaje odpowiedź szczera.
Awatar użytkownika
ivcia
Posty: 3
Rejestracja: 10 cze 2019, 23:19

Re: Jaki dźwig do filmu

Post autor: ivcia »

Takie usługi wydają się być jak najbardziej na plus. Pomyślę nad tym i może skorzystam.
(...) życie składa się z szeregu chwil, z których każda jest podróżą do kresu.
Awatar użytkownika
lajla
Posty: 208
Rejestracja: 23 paź 2019, 16:55

Re: Jaki dźwig do filmu

Post autor: lajla »

Jak ktoś z was poszukuje rozsądnych rozwiązań dla osób niepełnosprawnych to zachęcam do sprawdzenia sobie oferty tej firmy http://www.komponentylift.pl/produkty/p ... zyschodowe gdzie znajdziecie platformy przyschodowe, które ułatwiają życie osobom niepełnosprawnym. Polecam wam zajrzeć, bo moim zdaniem oferta jest imponująca.
Awatar użytkownika
patryczon
Posty: 69
Rejestracja: 15 sty 2020, 18:28

Re: Jaki dźwig do filmu

Post autor: patryczon »

Wszystko zależy od tego do czego tak naprawdę chcesz wykorzystać taki dźwig. Do kręcenia scen czy jako dodatek do scen? W kazdym razie polecam Ci skorzystanie z usług firmy https://www.zurawie.info/ gdzie zajmują się wynajmem dźwigów i podnośników koszowych. Każdy sprzęt w tym przypadku przyda Ci się w filmie.
Awatar użytkownika
awoli
Posty: 156
Rejestracja: 27 maja 2019, 19:39

Re: Jaki dźwig do filmu

Post autor: awoli »

Warto na pewno zastanowić się nad takimi https://podnosnik-koszowy.etserwis.pl podnośnikami koszowymi. Jest to bardzo praktyczne rozwiązanie. Sprawdźcie sobie koniecznie ofertę tej firmy. Na stronie macie również cennik, więc można na spokojnie dowiedzieć się co ile kosztuj i na jaką kwotę musimy się przygotować.
ODPOWIEDZ