jakie głośniki multimedialne?

Inne tematy.
Awatar użytkownika
heibe
Posty: 44
Rejestracja: 23 cze 2019, 20:01

jakie głośniki multimedialne?

Post autor: heibe »

Moja córka cały czas chodzi ze słuchawkami w uszach i bez przerwy słucha muzyki. Dlatego też stwierdziliśmy,że kupimy jej Głośniki multimedialne do laptopa. Przynajmniej w taki sposób będziemy słyszeli czego ona dokładnie słucha. Tylko nie mam pojęcia jakiej firmy głośniki kupić. W internecie jest ich tak duży wybór,że ciężko się zdecydować. Jak sądzicie które będą najlepsze?
Awatar użytkownika
klavdia
Posty: 10
Rejestracja: 24 wrz 2019, 16:55

Re: jakie głośniki multimedialne?

Post autor: klavdia »

Zauważyłem też, że młodzi ludzie na ulicy ciągle słuchają słuchawek, a lekarze już mówią, że jest to szkodliwe dla słuchu.
Awatar użytkownika
malenna
Posty: 4
Rejestracja: 25 wrz 2019, 11:43

Re: jakie głośniki multimedialne?

Post autor: malenna »

Boję się też słuchawek. Kupiliśmy w pokoju głośniki dla dzieci. Nie wzięli dużego Defender Blaze 30 https://allmega.pl/computer_acoustics/. Ale ich dźwięk jest bardzo mocny.

blachy nierdzewne na wymiar
Awatar użytkownika
Terenia08
Posty: 106
Rejestracja: 10 lut 2019, 16:26

Re: jakie głośniki multimedialne?

Post autor: Terenia08 »

A skąd bierzecie muzykę do słuchania? Zawsze kupujecie płyty czy może ściągacie ją z internetu? Mi wpadł ostatnio w ręce konwerter youtube, dzięki któremu można pobierać muzykę i filmy z youtube. W ten sposób można codziennie cieszyć się ulubionymi piosenkami i jest czego słuchać w wolnej chwili. To bardzo przydatne narzędzie, które na pewno stanie się moim niezbędnikiem :)
ODPOWIEDZ