Jakie karnisze?

Inne tematy.
iśka

Jakie karnisze?

Post autor: iśka »

Witajcie. Jakie karnisze macie w swoich domach? Zastanawiam się jakie są teraz w modzie tradycyjne drewniane czy może całkiem inne? Będę wdzięczna za podpowiedź. Zamierzam otworzyć sklep z takim asortymentem. Sprzedaż hurtowa karniszy jest w Torex http://www.torex.com.pl/. Gdzie jeszcze taką znajdę?
Jaruśek

Re: Jakie karnisze?

Post autor: Jaruśek »

Jeżeli chodzi o karnisze sufitowe, to jest kilka różnych modeli. Z jednej strony manualne, z drugiej karnisze elektryczne. Jeżeli dodamy do tego różne materiały, drewno, metal i tym podobne, to całkiem solidne możliwości wyboru nam wyjdą. Wydaje mi się, że warto zapytać o pomoc przy wyborze szyn karniszowych w sklepie gdzie będziemy kupować firanki czy inne zasłony okienne. Jak tak zrobiłem w swoim sklepie, tym tutaj (http://malgorzata.poznan.pl), i powiem szczerze, że sporo czasu z doborem odpowiednich dekoracji okiennych mi ich doradztwo oszczędziło. Można jednak próbować na forum. Pozdrawiam!
Gdanieć83

Re: Jakie karnisze?

Post autor: Gdanieć83 »

Karnisze mam metalowe z opcją wygodnego zdejmowania ich z haczyków, bardzo wygodna opcja. Potrzebne mi były takie, bo kupiłem firmany i zasłony w karko https://www.karko.pl/pl/c/Zaslony-i-firany/226, a mają spójne wszyte oczka, przez które zakłada się karnisz.
ODPOWIEDZ