Jakie konto bankowe wybrać ?

Inne tematy.
Awatar użytkownika
kizia45
Posty: 305
Rejestracja: 04 kwie 2019, 22:28

Jakie konto bankowe wybrać ?

Post autor: kizia45 »

Witam serdecznie,
od kilku tygodni rozglądam się za kontem wspólnym dla mnie i mojej żony . Czy bylibyście w stanie mi pomóc w wyborze banku? Sprawdzałem gdzie najlepiej założyć pierwsze konto i zastanawiam się nad PKO BP jak uważacie ?
Awatar użytkownika
tisaiadevries
Posty: 49
Rejestracja: 19 sty 2020, 20:29

Re: Jakie konto bankowe wybrać ?

Post autor: tisaiadevries »

Aktualnie wybrałam alior bank jest jakoś najbardziej korzystny po katem osób prywatnych, klientów etc. Naprawdę wygląda to bardzo dobrze, nie pobierają gigantycznych opłat, no i mają ciekawą opcję kredytowa czy kont oszczędnościowych jak ktoś chce

a.h. instalacje odgromowe
Awatar użytkownika
Branka
Posty: 115
Rejestracja: 04 sty 2019, 15:17

Re: Jakie konto bankowe wybrać ?

Post autor: Branka »

Wybór konta bankowego, to dosyć trudny wybor bo ofert jest przecież tak dużo. Czytałam, że to konto https://bitbay.net/pl/konto-osobiste , jest fajną propozycją bo obsługuje też wymianę na kryptowaluty a teraz jest to bardzo popularna waluta.
Awatar użytkownika
Marysia76
Posty: 192
Rejestracja: 19 lip 2019, 10:12

Re: Jakie konto bankowe wybrać ?

Post autor: Marysia76 »

Ja korzystam z banku millenium i jestem bardzo zadowolona. Ostatnio szukałam godzin w jakich odbywają się sesje przychodzące i wychodzę i bardzo łatwo natrafiłam na https://pozyczkaposzukiwana.pl/kiedy-do ... millenium/, więc w razie jakichkolwiek informacji, bardzo łatwo je znajdziecie.
Awatar użytkownika
UlciaMes
Posty: 10
Rejestracja: 17 maja 2020, 10:14

Re: Jakie konto bankowe wybrać ?

Post autor: UlciaMes »

Mi zależało również na możliwości wymiany walut, ponieważ prowadzimy także sprzedaż za granicę w naszej firmie. Najlepszą ofertę otrzymałam w Nest Bank i zdecydowanie polecam sprawdzić https://nestbank.pl/dla-twojej-firmy/ko ... nto-waluta ponieważ zapewniają jasne i naprawdę przystępne warunki. Jednocześnie możemy liczyć zawsze na pomoc obsługi w razie jakichkolwiek dodatkowych pytań oraz wątpliwości, żeby działać w pełni sprawnie oraz bezpiecznie!
Ulep

Re: Jakie konto bankowe wybrać ?

Post autor: Ulep »

Dla międzynarodowych studentów posiadanie konta bankowego w kraju, w którym się uczą, jest niemal niezbędne. Umożliwia to łatwiejsze zarządzanie codziennymi wydatkami, opłacanie czesnego czy wynajem mieszkania. Praktyczne aspekty otwierania konta w kontekście studenckim są wyjaśnione tutaj https://najlepszebankowe.pl/finanse/kor ... a-granica/ co może pomóc w łatwiejszej adaptacji do życia w nowym kraju.
ODPOWIEDZ