Kolorowe bluzy

Inne tematy.
Awatar użytkownika
Zofia Kopytlanka
Posty: 5
Rejestracja: 10 lip 2019, 14:55

Kolorowe bluzy

Post autor: Zofia Kopytlanka »

Kolorowe bluzy, bluzy z nadrukiem, koszulki, czarna bluza, czarne bluzy, biała bluza, black hoodie, bluzy z kapturem, sklep z ciuchami, butik, bluzy damskie męskie, sklep z bluzami, swetrami koszulkami.
Awatar użytkownika
Celli46
Posty: 5
Rejestracja: 08 paź 2019, 21:27

Re: Kolorowe bluzy

Post autor: Celli46 »

Fajnie, że dzielicie się spostrzeżeniami. Tak trzymać, a wątek na pewno będzie pomocny.
Nie nazwałbym głupcem nikogo,kto dobrowolnie oddaje komuś serce.
Awatar użytkownika
AbiUbu
Posty: 35
Rejestracja: 23 gru 2019, 11:41

Re: Kolorowe bluzy

Post autor: AbiUbu »

Bluzy są fajne i wygodne, ale niekoniecznie takie kolorowe. Dla mnie liczy się, aby odzież była jak najbardziej uniwersalna, a czegoś pstrokatego nie założę na wiele okazji, chociażby do szkoły. U mnie lepiej sprawdzi się polar granatowy.
Awatar użytkownika
donald
Posty: 41
Rejestracja: 04 mar 2020, 18:51

Re: Kolorowe bluzy

Post autor: donald »

AbiUbu pisze: ↑03 sty 2020, 9:45 Bluzy są fajne i wygodne, ale niekoniecznie takie kolorowe. Dla mnie liczy się, aby odzież była jak najbardziej uniwersalna, a czegoś pstrokatego nie założę na wiele okazji, chociażby do szkoły.
Każdy ma swój gust przecież. Dla jednego pstrokate są nie do przyjęcia, a dla innego jest to oryginalna i pożądana bluza ;) Ja lubię mieć ubrania jedyne w swoim rodzaju, więc często zamawiam sobie koszulki z nadrukiem producent to MC Studio Reklamowe. Zobacz sobie ich ofertę http://www.123koszulki.pl/. Z tego co widziałem bluzy też robią.
Awatar użytkownika
Happy_ja
Posty: 124
Rejestracja: 18 maja 2020, 20:46
Lokalizacja: bytów
Kontakt:

Re: Kolorowe bluzy

Post autor: Happy_ja »

Mi spodobała się również damska nerka i taką teraz noszę. Też kupiona online.
Oferta WS TEX
Andeboż88

Re: Kolorowe bluzy

Post autor: Andeboż88 »

Wygodne damskie bluzy kupuje dla siebie w karko https://www.karko.pl/pl/c/Bluzy-Plus-Size/47. Od nich mam kolorową bluzę plus size, której krój leży na mnie idealnie. Wybór ubrań i rozmiarów mają tak duży, że z pewnością każda znajdzie dla siebie coś odpowiedniego :)
ODPOWIEDZ