Księgowość

Inne tematy.
Awatar użytkownika
Malina
Posty: 33
Rejestracja: 17 gru 2019, 11:51

Księgowość

Post autor: Malina »

księgowość wspólnoty mieszkaniowej musi być prowadzona rzetelnie i regularnie. Jaką firmę polecacie? Ja myślałam o Status: http://status.pl/prowadzimy-ksiegowosc/ :)

maść tygrysia biała
Awatar użytkownika
lady jane
Posty: 46
Rejestracja: 11 gru 2019, 12:02

Re: Księgowość

Post autor: lady jane »

Uważam, że solidną firmą w tym zakresie jest grupa Vattax. Jeśli chodzi o doradztwo księgowe Warszawa, to nie znajdziecie lepszych usług nigdzie indziej :) Sprawdźcie sami https://www.vattax.pl/doradztwo-ksiegowe/.
Awatar użytkownika
majcia87
Posty: 99
Rejestracja: 15 maja 2019, 0:41

Re: Księgowość

Post autor: majcia87 »

Sprawdz sobie https://superksiegi.pl/ - najlepsi moim zdaniem. Prowadza tez sprawy kadrowe gdybys potrzebowala
Awatar użytkownika
awoli
Posty: 156
Rejestracja: 27 maja 2019, 19:39

Re: Księgowość

Post autor: awoli »

Jeśli chcecie postawić na profesjonalne usługi księgowe, to na pewno tutaj https://businessmind.pl/uslugi-ksiegowe/ warto sobie zerknąć. To biuro rachunkowe od lat działa na rynku i oferuje kompleksowy zakres usług. Zawsze należy stawiać na profesjonalne rozwiązania, aby należycie rozliczać się z urzędem skarbowym i ZUSem i nie narobić sobie problemów. Właśnie dlatego należy dobrze przemyśleć swoją decyzję.
Jadźka

Re: Księgowość

Post autor: Jadźka »

Tego ci nie doradzę ale obecnie jest ważne aby księgowość miała dobry program VAT bo nadchodzą zmiany w składaniu deklaracji VAT. Doszło wiele nowych danych które trzeba umieścić a stare programy tego nie mają. Kary za błędy i braki są wysokie więc trzymaj rękę na pulsie.
życiowe

Re: Księgowość

Post autor: życiowe »

Aby mieć firmę to trzeba być przygotowanym na każdą ewentualność. Zwłaszcza, że w dobie internetu wszystko robi się przy pomocy różnych programów. Zastanawiam się nad tym czy prywatna chmura obliczeniowa będzie dobrym rozwiązaniem. Bo jednak to jest bardzo ważny szczegół. Poza tym słyszałam, że takie oprogramowanie znacznie może nam ułatwić niektóre sprawy obliczeniowe
Mrązek

Re: Księgowość

Post autor: Mrązek »

W rodzenie wszyscy korzystamy z pomocy jednego biura - https://magnesuperat.pl/ Pomaga nam we wszystkich co związane z księgowością. Warto wybrać dobre biuro rachunkowe aby mieć spokój z rozliczeniami.
Marina
Posty: 426
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:17

Re: Księgowość

Post autor: Marina »

Jeśli są tutaj jakieś firmy z Jeleniej Góry, to prowadzenie księgowości polecam zlecić w biurze rachunkowym https://krzywickabiuro.pl/. Na rynku biuro to działa już od wielu lat, a usługi księgowe świadczy rzetelnie i profesjonalnie. Jestem przekonana, że będziecie z tej współpracy bardzo zadowoleni ;)
róża1

Re: Księgowość

Post autor: róża1 »

Na tej stronie https://www.polskibiznes.info/split-pay ... datku-vat/ znajdziecie bardzo ciekawy i przede wszystkim pomocny artykuł dotyczący split payment . Jeśli bowiem w dalszym ciągu nie rozumiesz działania podzielonej płatności, to naprawdę warto sobie tam zerknąć. Znajdziecie tam wiele ciekawych informacji i wskazówek, które myślę, że mogą okazać się przydatne każdemu przedsiębiorcy.
Awatar użytkownika
lila23
Posty: 21
Rejestracja: 05 wrz 2020, 19:45

Re: Księgowość

Post autor: lila23 »

Jeżeli też macie problem z plikiem jpk-vat to zdecydowanie polecam dedykowanyprogram do wysyłania jpk vat. Ja myślałam, że temat całkowicie mnie przerośnie. Na szczęście dobre programy naprawdę potrafią wszystko ułatwić :)
Oleńka

Re: Księgowość

Post autor: Oleńka »

Każda księgowość potrzebuje wsparcia w postaci odpowiednich programów które umożliwią wysłanie deklaracji VAT w nowej formule. Mam na myśli program do wysyłania JPK który nie tylko sprawdzi poprawność pliku ale także daje możliwość łatwego wprowadzania danych i ich edytowania. Jest kilka takich programów jest JPK INSIGHT.
ODPOWIEDZ