Księgowość uproszczona

Inne tematy.
Awatar użytkownika
Pamela
Posty: 6
Rejestracja: 25 sty 2019, 15:08

Księgowość uproszczona

Post autor: Pamela »

Cześć. Bardzo serdecznie polecam zaznajomić się z ofertą https://ksiegowa-halinow.pl/. Zajmuje się prowadzeniem uproszczonej księgowości, pełnej księgowości i innymi. Wszystkie zlecenia wykonuje terminowo i solidnie – dlatego polecam to biuro.
Marina
Posty: 426
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:17

Re: Księgowość uproszczona

Post autor: Marina »

Jeśli chcecie, żeby prowadzenie księgowości w Waszych firmach było prostsze, to polecam zastanowić się nad wdrożeniem nowoczesnych systemów informatycznych od firmy Primesoft, której oferta jest dostępna na stronie http://www.primesoft.pl/. Dzięki nim będziecie mieli porządek w dokumentach, a to na pewno pozytywnie wpłynie na sprawy księgowe :)
Awatar użytkownika
nwkagnieszka
Posty: 16
Rejestracja: 14 sie 2019, 10:13

Re: Księgowość uproszczona

Post autor: nwkagnieszka »

Ja wszystkie swoje informacje na temat księgowości czerpię z tej strony http://www.egzamin-podatkowy.pl/ i polecam.
Awatar użytkownika
robbastin
Posty: 319
Rejestracja: 05 maja 2019, 16:35

Re: Księgowość uproszczona

Post autor: robbastin »

Według mnie, księgowość online jest najlepszym wyborem. Moim zdaniem zawsze to najlepsza i najciekawsza opcja, ponieważ można sobie pozwolić na swobodę korzystając z takiej księgowości. Do wypróbowania macie np. taką ofertę od tej firmy : https://wfirma.pl/ksiegowosc Ma pozytywne opinie, więc myślę, że warto się zdecydować. Szczególnie, ze pierwsze 30 dni macie system całkowicie za darmo.
Awatar użytkownika
Tomasz96
Posty: 165
Rejestracja: 23 paź 2019, 19:08

Re: Księgowość uproszczona

Post autor: Tomasz96 »

Pewnie, że można. Musicie tylko pamiętać o tym, że ma być to odpowiednio dopasowane do potrzeb Waszej firmy. Myślę, że najlepiej będzie zajrzeć do https://qualitydot.pl/ i samemu przekonać się o tym, która z opcji będzie najlepsza dla Was.
Awatar użytkownika
Suzie
Posty: 4
Rejestracja: 13 sty 2020, 11:48

Re: Księgowość uproszczona

Post autor: Suzie »

Osoby, które decydują się na samodzielne prowadzenie księgowości, powinny wykupić podpis elektroniczny - http://podpis-elektroniczny-info.simplesite.com/ Z nim wszystkie dokumenty do urzędów – czy to deklaracja podatkowa do Urzędu Skarbowego czy sprawozdanie finansowe do Krajowego Rejestru Sądowego – mogą być wystawianie elektronicznie, bez konieczności odchodzenia od komputera.
Awatar użytkownika
Celestyna
Posty: 73
Rejestracja: 05 lis 2019, 18:36

Re: Księgowość uproszczona

Post autor: Celestyna »

W biurze księgowym to ja niedawno pytałam, jak mam odzyskać nadpłatę z podatku dochodowego zza granicy. Pracowałam kilka dobrych miesięcy w Norwegii i przecież nie mogę im odpuścić. Pani z tego biura powiedziała mi, że oni się ty nie zajmują i zaleciła skontaktować się z firmą Podatki Meritum https://www.podatkimeritum.pl/ . To są podobno fachowcy od takich spraw i będą wiedzieć jak się tym zająć.
Awatar użytkownika
Terenia08
Posty: 106
Rejestracja: 10 lut 2019, 16:26

Re: Księgowość uproszczona

Post autor: Terenia08 »

Żeby księgowość szła prężniej warto jest zainwestować w system obiegu dokumentów - https://lucydms.com/ Jest to inteligentny system do zarządzania i przechowywania dokumentów. Dzięki różnego rodzaju zabezpieczeniom dokumenty są w pełni bezpieczne i nie ma obaw, że wyciekną poza przedsiębiorstwo. Dodatkowo znacznie łatwiej jest z nich korzystać i szybciej można znaleźć to co potrzebne.
Awatar użytkownika
lady jane
Posty: 46
Rejestracja: 11 gru 2019, 12:02

Re: Księgowość uproszczona

Post autor: lady jane »

A ja zdecydowałam się na powierzenie księgowości firmie zewnętrznej. Outsourcing kadr i płac to dobry pomysł, jeśli chcemy aby wszelką dokumentacja związaną z zatrudnieniem zajęli się specjaliści. Jak do tej pory współpraca układa nam się bardzo dobrze i cieszę się, że podjęłam tak trafioną decyzję. Jeśli szukacie kogoś sprawdzonego, to zajrzyjcie tutaj https://www.vattax.pl/outsourcing-kadrowo-placowy/.
Awatar użytkownika
Kamilla36
Posty: 247
Rejestracja: 07 gru 2019, 18:24

Re: Księgowość uproszczona

Post autor: Kamilla36 »

Mnie to teraz bardziej potrzebne jest doradztwo podatkowe i jeśli Wy sami chcecie dowiedzieć się czegoś więcej w kwestii własnej firmy, podatków i wszystkiego, co z tym związane to powinniście zainteresować się pomocą doradcy podatkowego. Czym oni się zajmują? Przeczytajcie sobie o wszystkim na stronie https://tojafacet.pl/dlaczego-warto-kor ... datkowego/ Warto!
Nóżka

Re: Księgowość uproszczona

Post autor: Nóżka »

Usługi doradcze w sprawach podatkowych wykonuje dobrze i skutecznie biuro https://bttp.pl a wszelka pomoc i konsultacje są dopasowane do każdego klienta indywidualnie. Myślę, że będziecie zadowoleni z współpracy, ponieważ to prawdziwi fachowcy z ogromnym doświadczeniem
Łasica23

Re: Księgowość uproszczona

Post autor: Łasica23 »

Pamela pisze: ↑17 lip 2019, 9:58 Cześć. Bardzo serdecznie polecam zaznajomić się z ofertą https://ksiegowa-halinow.pl/. Zajmuje się prowadzeniem uproszczonej księgowości, pełnej księgowości i innymi. Wszystkie zlecenia wykonuje terminowo i solidnie – dlatego polecam to biuro.
Dobre biuro rachunkowe to bardzo przydatna rzecz jak się prowadzi firmę. Też teraz szukam kogoś w okolicy i polecano mi https://innovation.net.pl/biuro-rachunkowe-przeworsk. Mają doświadczenie, znają się na księgowości i są bardzo rzetelni.
Sławomir

Re: Księgowość uproszczona

Post autor: Sławomir »

Chciałbym Wam polecić stronę, na której znajdziecie rozbudowaną oferte najróżniejszych pieczątki oraz stempli do Waszego biura. Ich oferta dostosowana jest do najrózniejszych potrzeb oraz wymagań klientów, także zainteresowanym polecam odwiedzi ich sklep internetowy.
antośka

Re: Księgowość uproszczona

Post autor: antośka »

Bardzo dobrą sprawą jest postawienie na system https://www.oscbr.pl/ , który ułatwi nam współpracę z klientami. W ten sposób będziemy otrzymywać faktury elektronicznie, więc zaoszczędzimy na tym sporo czasu. Dodatkowo jest to dobre zabezpieczenie przed błędami i pomyłkami

blacha aluminiowa sklep
ODPOWIEDZ