Lane perfumy

Inne tematy.
Marina
Posty: 426
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:17

Lane perfumy

Post autor: Marina »

Witajcie,
czy zdarza Wam się czasami kupować lane perfumy? Mi owszem, wypadają one o wiele taniej niż markowe zapachy. Jeśli nie wierzycie, sami zobaczycie na stronie internetowej https://francuskieperfumy.pl/perfumy-da ... uskie-lane. Ceny są tam naprawdę atrakcyjne i niewygórowane, prawda?
Patryk ł

Re: Lane perfumy

Post autor: Patryk ł »

Słyszałem coś o nich, ale nigdy nie miałem okazji sprawdzić ich jakości. Ceny są atrakcyjne, masz rację. Jednak obawiam się, że trwałość nie będzie zadowalająca. Myślę, że o wiele bardziej opłaca się kupować oryginalne perfumy. Do moich ulubionych należy marka Ralph Lauren https://perfumy.pl/firm-pol-76-Ralph-Lauren.html. Wypróbowałem już kilka zapachów i nigdy się nie zawiodłem.
Awatar użytkownika
kasiunia
Posty: 75
Rejestracja: 31 mar 2019, 8:39

Re: Lane perfumy

Post autor: kasiunia »

Zgadzam się z przedmówcą. Jednak oryginalne perfumy to klasa sama w sobie, a że są stosunkowo drogie ? - w końcu to oryginał. Czy trzeba więc z nich zrezygnować? Uważam,że niech, Niech was zainteresuje coś takiego jak odlewki perfum - https://alepachniesz.pl/perfumy-damskie. Przede wszystkim otrzymacie oryginalny produkt ,tyle ,że będzie to przelany oryginalny perfum do mniejszego flakonika - specjalnego atomizera. Dzięki temu będziesz mogła zabrać ten perfum z sobą na każdą okazję.
ODPOWIEDZ