Meble do łazienki

Inne tematy.
Marina
Posty: 426
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:17

Meble do łazienki

Post autor: Marina »

Witajcie.
Czym sugerowaliście się wybierając meble do Waszej łazienki? Ja zwracałam uwagę głównie na ich jakość. Trochę pomógł mi w wyborze artykuł na stronie internetowej https://www.artecdesign.pl/oristo-polsk ... j-jakosci/. Szafki łazienkowe Oristo okazały się strzałem w dziesiątkę, jestem z nich bardzo zadowolona ;)
Kryśśka

Re: Meble do łazienki

Post autor: Kryśśka »

Cześć. U mnie jakość jest jednak na drugim miejscu. Najpierw mebel musi mi się spodobać. Dopiero później sprawdzam z czego jest zrobiony. Czasami czytam też opinie o producencie. Nie ukrywam, że cena również jest ważnym elementem. Szafki zamawiałam w sklepie Akord https://sklep.akord.net.pl/. To polski producent, więc dodatkowo wspieram krajowego przedsiębiorcę! Meble warte polecenia!
Gośśka

Re: Meble do łazienki

Post autor: Gośśka »

Myślę, że najlepszym rozwiązaniem będą dla ciebie meble systemowe. Swoje zamawiałam w Prodekor http://prodekor.com.pl/oferta/meble-systemowe/. Robione są na zamówienie, więc nie musisz się martwić czy uda ci się je dopasować do pomieszczenia, jak to w przypadku gotowych zestawów. Przejrzyj realizacje na ich stronie internetowej.
ODPOWIEDZ