Nasz nowy dom

Inne tematy.
oliśka

Nasz nowy dom

Post autor: oliśka »

Jeśli planujecie budową domu, to na pewno warto sobie zerknąć tutaj https://www.flize-gres.pl/inwestor-zastepczy.html . Jeśli nie macie doświadczenia w branży budowlanej, to warto zdecydować się na inwestora zastępczego. Pomyślcie o tym koniecznie. Myślę, że dla wielu osób takie rozwiązanie będzie naprawdę dobrą opcją, bo można dzięki temu uniknąć wielu kłopotów.
Bryś

Re: Nasz nowy dom

Post autor: Bryś »

Jak zabierasz się za budowę domu to na pewno przyda ci się kompresor lub sprężarka do ciężkiego sprzętu budowlanego. Najlepsze zakupisz lub wynajmiesz tutaj https://www.almig.pl/ i nie musisz się obawiać o niezawodność bo to niemiecka jakość. W razie awarii masz też zapewniony serwis więc idealne rozwiązanie.
Śmerfetka29

Re: Nasz nowy dom

Post autor: Śmerfetka29 »

Budowę domu zaczynamy od wyboru miejsca, gdzie on ma powstać - czyli zakupu działki budowlanej - to bardzo ważny moment. Drugim ważnym momentem jest wybór projektu budowlanego. Mamy z pewnością jakieś wyobrażenia i marzenia o nowym domu i na tym się skupmy, kiedy będziemy szukać projektu budowlanego. Nam znalezienie właściwego projektu zajęło całe 3 miesiące ale warto było szukać, czekać i w końcu znaleźć. To projekt o nazwie dom na wygodnej - https://www.mgprojekt.com.pl/dom-na-wygodnej .Rewelacyjny układ pomieszczeń i nie za duży metraż bo około 130 m2 - takiego projektu szukaliśmy.
andrzej47

Re: Nasz nowy dom

Post autor: andrzej47 »

Jeżeli planujecie remont w Waszym domu, to chciałbym Wam polecić panele winylowe LAYRED. Na stronie znajdziecie ogromny asortyment paneli w bardzo dobrych cenach. Czy ktoś z Was korzystał z takiego rozwiązania w domu? Ja uważam że jest to najlepsza decyzja jeżeli chodzi o podłogę.
Michalinak2

Re: Nasz nowy dom

Post autor: Michalinak2 »

Dla majsterkowiczów, którzy cenią sobie jakość wykonania swoich projektów, otwornice do gresu są nieodzownym narzędziem. Niezależnie od skali prac, od małych remontów po większe projekty, Otwornice do gresu zapewniają niezawodność i precyzję. Dzięki nim każdy projekt może być wykonany z dbałością o najmniejsze szczegóły. To narzędzie, które powinno znaleźć się w każdym warsztacie.
ODPOWIEDZ