Oczyszczalnia

Inne tematy.
Awatar użytkownika
Tati17
Posty: 9
Rejestracja: 22 kwie 2020, 15:23

Oczyszczalnia

Post autor: Tati17 »

Niedawno w internecie napotkałam się na artykuł w tym temacie na blogu - http://do-oczyszczalni.pl .To wyjątkowo wartościowy wpis. Według mnie można się dzięki nim dużo dowiedzieć. Zajrzyjcie sobie sami a nie stracicie czasu. Są tam również inne interesujące wpisy.
oczyszczać12

Re: Oczyszczalnia

Post autor: oczyszczać12 »

Zastanawiasz się jaką oczyszczalnie ścieków powinieneś wybrać? Ta firma przydomowa oczyszczalnia Kraków doradzi ci w wyborze, możesz wybrać oczyszczalnie drenażową a również może to być oczyszczelnia mechaniczno-biologiczna. Myślę, że powinieneś się zdecydować na tą firmę bo mają duże doświadczenie i mogą najpierw zaprojektować a anstępnie w całości wykonać oczyszczalnie co jest naprawdę bardzo dużym udogodnieniem.
Tośek

Re: Oczyszczalnia

Post autor: Tośek »

Zastanawialiście się jaki wpływ na przydomową oczyszczalnię ścieków ma zmiękczacz wody, regenerowany solanką?

W internecie jest bardzo dużo sprzecznych informacji, ciężko mi było stwierdzić jak to rzeczywiście jest. ALE!

Znalazłem niedawno film na youtube, który wlaśnie bardzo szczegółowo przedstawia ten temat, w oparciu o wiedzę producentów zmiękczaczy wody oraz oczyszczalni biologicznych :D

Baardzo polecam, duża dawka wiedzy - https://youtu.be/3a6d9V96yP0
Ewuś

Re: Oczyszczalnia

Post autor: Ewuś »

Tati17 pisze: ↑27 kwie 2020, 19:35 Niedawno w internecie napotkałam się na artykuł w tym temacie na blogu - http://do-oczyszczalni.pl .To wyjątkowo wartościowy wpis. Według mnie można się dzięki nim dużo dowiedzieć. Zajrzyjcie sobie sami a nie stracicie czasu. Są tam również inne interesujące wpisy.
Zobacz koniecznie https://remont.biz.pl/przydomowa-oczysz ... budowlane/
ODPOWIEDZ