Oddłużanie

Inne tematy.
Awatar użytkownika
Wandzia001
Posty: 4
Rejestracja: 23 cze 2019, 21:51

Oddłużanie

Post autor: Wandzia001 »

Czy ktoś korzystał z usług kancelarii prawnych, które oferują oddłużanie? Chciałabym uniknąć komornika, a jednorazowa spłata jest nierealna. Polecono mi kancelarię LEXA (https://kancelarialexa.pl) - jeśli chodzi o oddłużanie ponoć nie mają sobie równych. Na ich stronie wyczytałam, że świadczą usługi dla firm, myślicie, że jako osoba indywidualna mogę skorzystać z darmowych porad, które znajdują się w ich ofercie?
oddłużanie

Re: Oddłużanie

Post autor: oddłużanie »

Wandzia001 pisze: ↑01 sie 2019, 23:27 Czy ktoś korzystał z usług kancelarii prawnych, które oferują oddłużanie? Chciałabym uniknąć komornika, a jednorazowa spłata jest nierealna. Polecono mi kancelarię LEXA - jeśli chodzi o oddłużanie ponoć nie mają sobie równych. Na ich stronie wyczytałam, że świadczą usługi dla firm, myślicie, że jako osoba indywidualna mogę skorzystać z darmowych porad, które znajdują się w ich ofercie?
Z własnego doświadczenia w tej kwestii mogę polecić znakomitego adwokata Pawła Marchewkę - https://www.adwokatmarchewka.pl/, który specjalizuje się w oddłużaniu, warto skorzystać z jego pomocy
ODPOWIEDZ