Okulista

Inne tematy.
Awatar użytkownika
donald
Posty: 41
Rejestracja: 04 mar 2020, 18:51

Okulista

Post autor: donald »

Witajcie. Orientujecie się może w jaki sposób obecnie znaleźć okulistę? Nie liczę już nawet na wizytę na NFZ. Chętnie przyjmę namiar na czynnego okulistę, do którego będę mógł pójść prywatnie. Martwi mnie ostatnio mój wzrok. Zacząłem nawet czytać o różnych chorobach i podejrzewam u siebie zwyrodnienie plamki żółtej https://www.acuvue.pl/zdrowie-oczu/zwyr ... mki-zoltej. Chciałbym to jak najszybciej z kimś skonsultować.
Awatar użytkownika
krige
Posty: 49
Rejestracja: 07 lip 2019, 21:13

Re: Okulista

Post autor: krige »

Na tej stronie https://blikpol.pl/astygmatyzm-co-to-leczenie można nie tylko poczytać sobie o astygmatyzmie, jego objawach i leczeniu, ale również można tam znaleźć kontakt do kliniki okulistycznej, która to posiada kompleksowy zakres usług. Nie tylko można tam zbadać wzrok, ale również zajmują się laserową korekcją.
Awatar użytkownika
frocia
Posty: 61
Rejestracja: 19 kwie 2019, 18:46

Re: Okulista

Post autor: frocia »

Oczywiście o różnych takich problemach ze wzrokiem to warto poczytać. Nawet po to żeby potem wiedzieć jakie objawy powinny nas niepokoić. Ja mam namiar na dobrego okulistę w Warszawie https://cmp.med.pl/cmp-bialoleka/okulista/ . Oferują szeroki zakres opieki medycznej jeśli chodzi o problemy ze wzrokiem.
dinguś

Re: Okulista

Post autor: dinguś »

Po ostatniej wizycie u okulisty dowiedziałam się że mam wadę wzroku . Więc skorzystałam z internetu w celu wyszukania fajnego modelu . Znalazłam fajne w tym sklepie tutaj https://iokulary.pl/ . Wybrałam Menrad 13280 col. 1677 ze wzgledu na ich naturalność i subtelność .
RaszewskaŻ

Re: Okulista

Post autor: RaszewskaŻ »

Ja polecam Optegrę we Wrocławiu, mama przeszła tam niedawno operację zaćmy, na NFZ kolejki nie do opisania no i brak soczewek zaawansowanych. Tutaj termin dla mamy znaleziono naprawdę szybko.
MaciejMMŁ

Re: Okulista

Post autor: MaciejMMŁ »

RaszewskaŻ pisze: ↑30 gru 2020, 16:29 Ja polecam Optegrę we Wrocławiu, mama przeszła tam niedawno operację zaćmy, na NFZ kolejki nie do opisania no i brak soczewek zaawansowanych. Tutaj termin dla mamy znaleziono naprawdę szybko.
dołączam się, Optegra wrocławska to bardzo dobra klinika, szczerze polecam
ODPOWIEDZ