Oszczędzanie

Inne tematy.
Lućka

Oszczędzanie

Post autor: Lućka »

Oszczędzanie jest niezwykle ważne z punktu widzenia naszej przyszłości. Przecież właśnie po to oszczędzamy by mieć środki finansowe w przyszłości.Stawiacie sobie może pytanie - jak nauczyć się oszczędzania ? Myślę ,że pierwsze zachowania w tym temacie powinni zrobić już wasi rodzice, wtedy oszczędzanie byłoby dla was czymś oczywistym.
Hołownia34

Re: Oszczędzanie

Post autor: Hołownia34 »

Do zwiększenia oszczędności, przyda się dobra inwestycja, która będzie przynosić regularne zyski. Ostatnio bardzo modne jest inwestowanie w fundusze. Dużo informacji na ten temat można znaleźć na stronie https://generali-investments.pl/content ... ic-z-glowa. Fundusze inwestycyjne to jedna z bezpieczniejszych form zwiększania kapitału. Dodatkowym plusem jest ich dostępność.
Herbuś

Re: Oszczędzanie

Post autor: Herbuś »

Każdy ma pewnie swoje sposoby na oszczędzanie, ten temat jest ważny, żebyśmy mogli czuć się bezpiecznie. Warto zainspirować się, szukając informacji na różnych portalach o finansach https://pieniadze.org.pl/, gdzie możecie sposób, który będzie tylko dla Was http://pieniadze.org.pl/oszczedzanie/gd ... pieniadze/.
Awatar użytkownika
nowacka
Posty: 61
Rejestracja: 21 lip 2019, 10:35

Re: Oszczędzanie

Post autor: nowacka »

To prawda, bo oszczędzanie pieniędzy może być bardzo proste o ile wykupisz ubezpieczenie oszczędnościowe, które pozwoli Ci zgromadzić kapitał, by w określonym przez Ciebie czasie z niego skorzystać. W ramach umowy masz zapewnione ubezpieczenie na życie.
iśka22

Re: Oszczędzanie

Post autor: iśka22 »

Herbuś pisze: ↑18 lut 2021, 8:53 Każdy ma pewnie swoje sposoby na oszczędzanie, ten temat jest ważny, żebyśmy mogli czuć się bezpiecznie. Warto zainspirować się, szukając informacji na różnych portalach o finansach https://pieniadze.org.pl/, gdzie możecie sposób, który będzie tylko dla Was http://pieniadze.org.pl/oszczedzanie/gd ... pieniadze/.
przejrzę sobie
iśka043

Re: Oszczędzanie

Post autor: iśka043 »

Ci co myślą o oszczędzaniu to dobrze robią. Zawsze powinno się mieć chociaż parę złotych tak w razie czego. Nigdy nie wiadomo co się może przytrafić. Też nie każdy w wieku powiedzmy 30-tu lat myśli o emeryturze. A wiadomo, że to co się wypracuje to może nie wystarczyć. A jak się zacznie oszczędzać już teraz to zawsze większa suma będzie. Nie wiem jak wy, ale ja jestem zadowolona z ppk. U mnie zysk po roku to około 110 %, a czytałam na http://rogala.pl/ponad-150-zysku-w-ppk- ... iesiacach/ , że i co niektórzy mają 150%. To też zależy od tego, jaki fundusz gdzie zarządza. Generalnie warto.
ODPOWIEDZ