paczki online

Inne tematy.
Awatar użytkownika
dayz
Posty: 102
Rejestracja: 15 lip 2019, 16:45

paczki online

Post autor: dayz »

Muszę wysłać kilka paczek i zastanawiam się nad wyborem kuriera. Może byście mi kogoś polecili?
Awatar użytkownika
kodak
Posty: 114
Rejestracja: 11 mar 2019, 11:55

Re: paczki online

Post autor: kodak »

Łap cennik kuriera Ambro - myślę że ten kurier będzie bardzo dobrym wyborem. I skorzystaj z możliwości nadania przesyłki internetowo, wówczas wszelkie formalności załatwiasz przez komputer w domu i nie trzeba nigdzie wychodzić
Awatar użytkownika
rollpo
Posty: 100
Rejestracja: 29 kwie 2019, 14:50

Re: paczki online

Post autor: rollpo »

Bezsprzecznie wysyłka online jest bardzo wygodna. Można za pomocą portalu https://www.pogotowiepaletowe.pl/cennik-taniego-kuriera sprawdzić cennik kuriera DHL i inne firmy i od razu zamówić opcję wysyłki paczki. Już chyba łatwiej się nie da :)
pikuś

Re: paczki online

Post autor: pikuś »

Dużo osób nadaje przesyłki przez internet, bo to tańsza forma i dużo wygodniejsza. Bez wychodzenia z domu można wszelkie formalności załatwić. I paczka kurierem FedEx to najlepszą opcja, którą właśnie polecam :)
Awatar użytkownika
ingrid
Posty: 80
Rejestracja: 20 mar 2019, 11:53

Re: paczki online

Post autor: ingrid »

Widzę, że polecacie wiele firm kurierskich. A mnie zastanawia taka rzecz - paczka do usa cena jak się teraz kształtuje? Czy przez wirusa trudniej nadać taką paczkę? I czy ceny są wyższe niż dotychczas były? Jestem ciekawa Waszych doświadczeń, bo sama nigdy nie wysyłałam paczek aż tak daleko.
sośik

Re: paczki online

Post autor: sośik »

Z tego co ja wiem to części samochodowe kuriera spoko można nadać, nawet za pośrednictwem brokera kurierskiego. Tylko żeby problemów nie było to trzeba znaleźć firmę świadczącą takie usługi
kreskówka

Re: paczki online

Post autor: kreskówka »

Polecam bardzo tę stronę https://www.spakuj-wyslij.pl/cenniki/ , gdzie można znaleźć cennik kuriera . Wszystkie informacje zebrane na jednej stronie, nie trzeba się męczyć i szukać. Strona bardzo praktyczna, warto sobie ją zapisać by mieć te dane pod ręką

terapia rodzinna kraków
ławka

Re: paczki online

Post autor: ławka »

Paczki online na pewno ma kurier dhl , u brokera kurierskiego jest dostępny formularz to umożliwiający. I wybór tego kuriera jest dobrym pomysłem, z tego względu że bardzo szybko działa
ODPOWIEDZ