Pedagogika

Inne tematy.
Aliśka

Pedagogika

Post autor: Aliśka »

Witajcie. Moją siostrę interesuje pedagogika studia licencjackie, ale może namówię ja także na magisterkę. Moim zdaniem magisterka dzisiaj to już podstawa! Znalazłam jej uczelnię https://wwszip.pl/studia-licencjackie/pedagogika/, która robi bardzo dobre wrażenie. Jakie warszawskie uczelnie są jeszcze godne polecenia?

uszczelnianie szamba betonowego
Maguśśka

Re: Pedagogika

Post autor: Maguśśka »

Cześć. To dobry wybór. Studiowałam kilka lat temu w Krakowie i zostałam dobrze przygotowana do zawodu. W edukacji to ważna sprawa. Moje koleżanki, które kończyły studia gdzie indziej, miały obawy w pierwszych miesiącach pracy. Ja doskonale wiedziałam co robić. Teraz marzy mi się Grafika studia podyplomowe bezpłatne Kraków https://www.ignatianum.edu.pl/artykul/c ... a-studiow7. Mam teraz więcej czasu, więc to idealna pora na podniesienie swoich kwalifikacji.
Awatar użytkownika
netka
Posty: 156
Rejestracja: 05 gru 2019, 12:35

Re: Pedagogika

Post autor: netka »

Jaki kierunek studiów polecacie?
.......................................................
.......................................................
.......................................................
kinna

Re: Pedagogika

Post autor: kinna »

Moim zdaniem pedagogika to bardzo dobry kierunek, na który warto postawić. Koniecznie zapoznajcie się z ofertą https://www.podyplomowka.edu.pl/wymagane-dokumenty Znajdziecie tam informacje o wszystkich wymaganych dokumentach, które będą wam potrzebne, aby rozpocząć naukę.

UWAGA!! nie płaci za usługi SEO - sprawdź w BIG
ODPOWIEDZ