Piękna kuchnia

Inne tematy.
Awatar użytkownika
Tadea
Posty: 1
Rejestracja: 20 sty 2021, 6:38

Piękna kuchnia

Post autor: Tadea »

Jak w waszych oczach wygląda piękna kuchnia? Dla mnie to nowoczesne meble na wymiar i to najlepiej bezpośrednio od producenta, żeby upewnić się, że ich jakość będzie naprawdę w porządku. Takie wyposażenie wcale nie musi być drogie, ja w każdym razie nie uważam, żebym zapłaciła dużo. Też zdecydowaliście się na taki krok?
Violuś

Re: Piękna kuchnia

Post autor: Violuś »

Moim zdaniem pojęcie piękna kuchnia jest dość subiektywne. Każdy ma inny gust i każdej z nas może podobać się coś innego. Popatrzmy jednak na modę jaka ostatnio obowiązuje w kontekście mebli kuchennych. Wydaje mi się ,że przeważają białe meble i to mi się bardzo podoba, jednak często meble są dość drogie. Co robić? - spójrzcie na te szafki - https://www.edinos.pl/szafki-kuchenne i sami spróbujcie dobrać te, które będą wam odpowiadać. Nam wyszło to wspaniale.
Awatar użytkownika
patryczon
Posty: 69
Rejestracja: 15 sty 2020, 18:28

Re: Piękna kuchnia

Post autor: patryczon »

Co do kuchni to czy macie u siebie w nich podajniki do papieru i folii? Bo chcę tutaj https://www.leifheitsklep.pl/pl-pl/poda ... pieru/5057 zamówić bo mi znajoma polecała niedawno. Dobrej jakości są one mówiła i do tego mają tam dużo innych przydatnych akcesoriów ponoć.
Banaś64

Re: Piękna kuchnia

Post autor: Banaś64 »

U mnie remont w kuchni obejmował głównie wymianę podłogi. W salonie vox https://www.vox.pl/dip-salon-krakow-sal ... pianka-199 wybrałem podłogi z twardym rdzeniem, która jest wysoce wodoodporna. Prezentuje się świetnie wyglądając jak drewno i nadaje klimatu. Można ją myć mopem bez obawy
ODPOWIEDZ