Pomoc dla biednych dzieci

Inne tematy.
Awatar użytkownika
kasiunia
Posty: 67
Rejestracja: 31 mar 2019, 8:39

Pomoc dla biednych dzieci

Post autor: kasiunia »

Mamy jeszcze około miesiąca na terminowe rozliczenie deklaracji podatkowej za rok 2018. Warto przy tej okazji pomyśleć o pomocy dzieciom .Taką pomocą dla dzieci organizuje fundacja Pociecha.Tutaj znajdziesz pomoc przy rozliczeniu swojej deklaracji - https://fundacjapociecha.pl/pit/ .Fundacja Pociecha - zajmuje się pomocą dzieciom z rodzin ubogich i niewydolnych wychowawczo.Uważam ,że żaden Pit nie powinien być pusty - warto wspomagać takie inicjatywy.
Awatar użytkownika
herbatniczek
Posty: 5
Rejestracja: 02 kwie 2019, 13:48

Re: Pomoc dla biednych dzieci

Post autor: herbatniczek »

Oczywiście, że tak. Takie akcje jak najbardziej na plus.
Nie ma na świecie takiej rzeczy, której nie naprawi sernik.
Awatar użytkownika
gubinko
Posty: 76
Rejestracja: 05 sty 2019, 18:19

Re: Pomoc dla biednych dzieci

Post autor: gubinko »

Dobrze jest przekazywać swój jeden procent podatku. ja nie tylko co roku przekazuję 1 % ale także częsti też wysyłam sms na jakieś akcje harytatywne. Jest wiele innych fundacji które pomagają. Ostatnio koleżanka pokazała mi fundację Szlachetny Gest http://szlachetnygest.pl/ która pomaga chorym dzieciom.
Awatar użytkownika
merynos
Posty: 53
Rejestracja: 17 maja 2019, 18:21

Re: Pomoc dla biednych dzieci

Post autor: merynos »

Moje dzieciaki kilka dni temu zapytały się czy mogą wysłać smsa by pomóc dzieciom ciężko poparzonym. Zdziwiłam się skąd o tym wiedzą, a one że w szkole mają kolegę który uległ poparzeniu i jest pod skrzydłami Fundacji Szlachetny Gest http://szlachetnygest.pl/ i poprosił by każdy kto może wysłał choć jednego smsa by wesprzeć te dzieciaki
Awatar użytkownika
Renti
Posty: 63
Rejestracja: 18 sty 2019, 16:03

Re: Pomoc dla biednych dzieci

Post autor: Renti »

gubinko pisze: ↑27 kwie 2019, 8:40 Dobrze jest przekazywać swój jeden procent podatku. ja nie tylko co roku przekazuję 1 % ale także częsti też wysyłam sms na jakieś akcje harytatywne. Jest wiele innych fundacji które pomagają. Ostatnio koleżanka pokazała mi fundację Szlachetny Gest http://szlachetnygest.pl/ która pomaga chorym dzieciom.

Staram się nie czekać na rozliczenie podatkowe i zawsze jak tylko mam jakieś oszczędności, przekazać je na rzecz Fundacji Szlachetny Gest https://szlachetnygest.pl/ . Czytałam właśnie w ich aktualnościach na stronie, jak dużo robią dla chorych dzieci. To naprawdę niesamowite, ile serca i wsparcia potrzebują te dzieci.
Awatar użytkownika
patryczon
Posty: 69
Rejestracja: 15 sty 2020, 18:28

Re: Pomoc dla biednych dzieci

Post autor: patryczon »

Niekoniecznie pomagam biednym dzieciom, ale staram się wesprzeć dzieci, które nie mają tyle szczęścia co ja i chorują na różne choroby... Dlatego oprócz regularnego wsparcia szpitali, co roku przekazuję 1% swojego podatku na wybrana fundację. Takiego rozliczenia dokonuję przez program e-pity https://www.e-pity.pl/pit-online/ gdzie podczas wypełnienia deklaracji na samym końcu możemy wpisać dowolny KRS, na który chcemy przeznaczyć swój podatek ;)
Marina
Posty: 426
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:17

Re: Pomoc dla biednych dzieci

Post autor: Marina »

Ja często przeglądam sobie również zbiórki pieniędzy dotuje.pl. Ogólnie jestem zwolenniczką organizacji takich właśnie zbiórek, bo nawet wpłacając niewielką kwotę można bardzo komuś pomóc :)
ODPOWIEDZ