Prawnik do firmy - Tczew

Inne tematy.
Awatar użytkownika
Karolek
Posty: 7
Rejestracja: 25 mar 2019, 13:38

Prawnik do firmy - Tczew

Post autor: Karolek »

Szukam dobrego prawnika do firmy, najlepiej z Tczewa lub najbliższych okolic. Ktoś coś podpowie, doradzi? Z góry wielkie dzięki.
Awatar użytkownika
Wandzia001
Posty: 4
Rejestracja: 23 cze 2019, 21:51

Re: Prawnik do firmy - Tczew

Post autor: Wandzia001 »

Polecam Pawła Cejrowskiego, przyjmuje w Tczewie przy Słowackiego i w Starogardzie Gdańskim, ale lokalizacji nie znam. Jest skuteczny i konkretny, zna się na rzeczy.
Awatar użytkownika
Karina
Posty: 24
Rejestracja: 22 lip 2019, 14:45

Re: Prawnik do firmy - Tczew

Post autor: Karina »

Wiesz, teraz nie ma konieczności korzystania z usług na miejscu, bo można szukać dobrego prawnika w każdej lokalizacji, byle mieć pewność, że to faktycznie specjalista z zakresu prawa, jaki Cię interesuje. Zakładam, że jeśli to sprawy formowe to powinien być ktoś, kto zajmuje się prawem spółek, handlowym, umowami czy odszkodowaniami, jak na przykład w tej kancelarii: http://www.kancelaria-kfk.pl/ w Łodzi. Zachęcam do kontaktu z Panią mecenas Katarzyną Florczak-Keller, która jest chyba najbardziej zaangażowanym prawnikiem, jakiego miałam okazje dotąd poznać - 100% uwagi dla klienta, cierpliwa w tłumaczeniu przepisów na język dla "nieprawnika" i świetna w negocjacjach!
Marina
Posty: 426
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:17

Re: Prawnik do firmy - Tczew

Post autor: Marina »

Przedsiębiorca z reguły ma sporo ważnych spraw na głowie, więc rzeczywiście warto mieć do pomocy kogoś, kto będzie zajmował się kwestiami prawnymi. Obsługa prawno podmiotów gospodarczych zajmuje się wielu prawników, na przykład Pani Ewelina Jasion. Jeśli potrzebujecie takiej pomocy prawnej do Waszej firmy, to sądzę, że warto się z Nią skontaktować :)
Awatar użytkownika
Juliet68
Posty: 23
Rejestracja: 25 mar 2019, 17:21

Re: Prawnik do firmy - Tczew

Post autor: Juliet68 »

Ja co prawda nie jestem z Tczewa tylko z Krakowa ale tez potrzebuje pilnie konsultacji z prawnikiem w kwestii cohrony majątku. Znacie jakiegoś? Mi udało się w sieci znaleźc kancelarię http://kancelarialexa.pl/ochrona-majatku która się tym zajmuje. Co o niej myślicie?
Awatar użytkownika
nowacka
Posty: 63
Rejestracja: 21 lip 2019, 10:35

Re: Prawnik do firmy - Tczew

Post autor: nowacka »

U nas w firmie zatrudniamy prawnika, w razie potrzeby reprezentuje on interesy firmy przez sądem a kancelaria prawo autorskie też zabezpiecza odpowiednio więc śmiało mogą na nich postawić autorzy tekstów czy muzycy
Awatar użytkownika
lady jane
Posty: 46
Rejestracja: 11 gru 2019, 12:02

Re: Prawnik do firmy - Tczew

Post autor: lady jane »

A znacie kogoś, kto zna się na sporządzaniu Umowy najmu lokalu w galerii handlowej? Szukam specjalisty do nawiązania współpracy długoterminowej. Chodzi mi też m.in. o negocjacje biznesowe.
ODPOWIEDZ