Prawo w firmie

Inne tematy.
Awatar użytkownika
Branka
Posty: 115
Rejestracja: 04 sty 2019, 15:17

Prawo w firmie

Post autor: Branka »

Czy was też tak jak mnie przeraża prawo w firmie i wszystkie te papierkowe sprawy ? Przepisy, które ciągle się zmieniają i wnioski jakie trzeba wypełniać by coś załatwiać. Sama wiele szukałam ale zdecydowanie wole gdy pomoże mi http://erzecznikpatentowy.pl/ , ludzie którzy są w prawie pracy na bieżąco lepiej sobie z tym wszystkim poradzą niż ja
Awatar użytkownika
robbastin
Posty: 319
Rejestracja: 05 maja 2019, 16:35

Re: Prawo w firmie

Post autor: robbastin »

Myślę, że obsługa prawna przedsiębiorstw jest bardzo pomocna podczas rozwijania własnych biznesów. Tutaj: https://www.glc.pl/uslugi/prawo/fuzje-i-przejecia/ możecie sprawdzić na jakiej zasadzie to działa, ponieważ oprócz wsparcia w zakresie prawa, otrzymamy również pomoc biuro rachunkowe :)
Awatar użytkownika
nowacka
Posty: 63
Rejestracja: 21 lip 2019, 10:35

Re: Prawo w firmie

Post autor: nowacka »

Dobra firma zawsze powinna zatrudniać prawników żeby w razie potrzeby rozwiązywali prawne problemy, uważam że obsługa prawna firm taka sprawna i kompleksowa przyda się nie tylko w dużych firmach ale też w mniejszych bo nigdy nie wiadomo z czym pracodawcy przyjdzie się zmierzyć
Awatar użytkownika
gament
Posty: 535
Rejestracja: 18 lip 2019, 19:34

Re: Prawo w firmie

Post autor: gament »

Wiele szukałem w necie informacji na ten tamat i znalazłem! https://modelerolnicze.pl
Awatar użytkownika
Martk2
Posty: 36
Rejestracja: 20 mar 2020, 18:05

Re: Prawo w firmie

Post autor: Martk2 »

Kancelarie adwokackie takie jak http://adwokat-nawojski.pl zarówno pomogą jeżeli chodzi o sprawy w firmie, jak i indywidualne. Myślę, że z takimi problemami to najlepiej udać się do doświadczonych osób i mieć pewność porządnego załatwienia sprawy.
Awatar użytkownika
frocia
Posty: 61
Rejestracja: 19 kwie 2019, 18:46

Re: Prawo w firmie

Post autor: frocia »

Sama szukam dobrej kancelarii do obsługi prawnej mojej firmy.
Awatar użytkownika
alta
Posty: 89
Rejestracja: 01 lip 2019, 11:03

Re: Prawo w firmie

Post autor: alta »

Bardzo sobie cenię stałą współpracę jaką podjęłam z Kancelarią Adwokacką Węgłowski w Szczecinie. Tych spraw, gdzie adwokat jest potrzebny jest nawet więcej niż myślałam. Mam stały kontakt, zawsze profesjonalną pomoc czyli tak jak powinno być.
Awatar użytkownika
Paltuska
Posty: 90
Rejestracja: 07 paź 2019, 21:36

Re: Prawo w firmie

Post autor: Paltuska »

Najłatwiej chyba będzie poszukać w kancelariach adwokackich. Ja tak znalazłam pomoc na stronie http://adwokat-nawojski.pl Zajmują się tu kompleksową pomocą prawną, także i dla firm właśnie.
Awatar użytkownika
awoli
Posty: 156
Rejestracja: 27 maja 2019, 19:39

Re: Prawo w firmie

Post autor: awoli »

A myśleliście już nad tym, aby skorzystać z profesjonalnej pomocy? Prawda jest taka, że wcale nie musi to wiele kosztować. Tutaj https://lexsecure.pl/ sobie zerknijcie. Jest tam bowiem ciekawa propozycja asysty prawnej dla firm. Myślę, że warto zastanowić się nad takim rozwiązaniem. Można w ten sposób wiele zyskać i przede wszystkim uniknąć kłopotów.
drabinaleć

Re: Prawo w firmie

Post autor: drabinaleć »

Jeśli firma ma problem z prawem karnych a i tak często bywa, warto zgłosić się po pomoc do mecenasa Mariusza Olężąłka. Ma on spore doświadczenie w sprawach które dotyczą wymuszeń VAT czy karuzel VAT'owskich. Pomaga w momencie kiedy dochodzi do aresztowania lub zatrzymania, wie jak szybko i sprawnie skrócić lub odroczyć wykonywanie kary. Można liczyć na jego pomoc także w przypadkach wypadków drogowych lub jazdy po spożyciu alkoholu.
Awatar użytkownika
kizia45
Posty: 305
Rejestracja: 04 kwie 2019, 22:28

Re: Prawo w firmie

Post autor: kizia45 »

Prowadzenie swojej własnej działalności, często wymaga podejmowania sprawnych decyzji, również z zakresu prawa. Warto zatem mieć zaufanego notariusza pod ręką, który wyjaśni wszelkie nieścisłości i pomoże w na przykład, tworzeniu umów i wszelkich działań prawno-notarialnych. Polecam skorzystać w tym wypadku z usług https://piatekchemycz.pl/ gdzie postawisz na dopasowanie i jak najlepsze dobranie pod względem konkretnych oczekiwań.
ODPOWIEDZ