Projekt wnętrza

Inne tematy.
Sokolś63

Projekt wnętrza

Post autor: Sokolś63 »

Przygotowując projekty wnętrz w mieszkaniu, warto skorzystać z pomocy obsługi jednego z salonów vox https://www.vox.pl/salon-piotrkow-trybu ... aczone-462. Tam doświadczona obsługa nam pomoże, dzięki czemu zaoszczędzimy czas i nerwy, a projekt będzie dostosowany do naszych potrzeb.
Paweł

Re: Projekt wnętrza

Post autor: Paweł »

Może myśleliście o tym by mieć w swoim wnętrzu cegłę? Zobaczcie na stronę https://retrocegla.pl/ tutaj macie oferty na stare cegły lub płytki z cegły. Zobaczcie na zdjęcia z realizacji. To naprawdę wygląda pięknie!!
ą123ola

Re: Projekt wnętrza

Post autor: ą123ola »

Ja uważam że naprawdę warto korzystać z usług doświadczonego architekta. Szczególnie jeśli chodzi o mieszkania o małym metrażu, które ciężko urządzić tak, aby było i funkcjonalne i stylowe. Zobaczcie sobie na to: małe mieszkanie projekt. Warto się zainspirować albo skorzystać z usług pracowni :)
Łukasz44

Re: Projekt wnętrza

Post autor: Łukasz44 »

Nawet najdrobniejsze ozdoby lub dekoracje potrafią znacząco odmienić wnętrza w naszych domach, wszystko zależy od tego co i jak dobierzecie. Osobiście korzystam ze sklepu https://dilala.pl/pl/c/SYPIALNIA/31, ponieważ cenie ich produkty za wyjątkowość oraz jakośc wykonania.
Gabryśka Jonkisz

Re: Projekt wnętrza

Post autor: Gabryśka Jonkisz »

Od jakiegoś czasu w naszym mieszkaniu bardzo wiało oknami, po mimo tego, że jest to praktycznie nowy blok było bardzo zimno. Znajomi poradzili mi zakup taśmy do uszczelniania okien https://simteq.pl/do/cat/123/Tasmy-rozprezne. Okazało się, że bardzo fajnie zatrzymuje wiatr i mróz, a co za tym idzie w mieszkaniu jest dużo cieplej.
aśka

Re: Projekt wnętrza

Post autor: aśka »

widziałam w sieci penthouse wrocław projekt i się totalnie zakochałam.
Niby proste rozwiązania - biel drewno, trochę stali ale jakoś tak to ładnie gra. Zastanawiam się nad wynajęciem architekta żeby mądrze zagospodarował przestrzeń, ja chyba nie mam takiego zmysłu. Niestety :(
Sylwia 33

Re: Projekt wnętrza

Post autor: Sylwia 33 »

Temat: Firany metrażowe Hej! Planuję zamówić firany na metry, https://firanybachowice.pl/13-firany aby dostosować je do różnych rozmiarów okien. Czy wiecie, gdzie takie można znaleźć?
ODPOWIEDZ