projektefektywny.pl - opinie

Inne tematy.
Awatar użytkownika
mirołada
Posty: 1
Rejestracja: 18 paź 2021, 1:58

projektefektywny.pl - opinie

Post autor: mirołada »

Czy ktoś z Was może korzystał z usług firmy projektefektywny.pl i może podzielić się opinią na ich temat? Będę naprawdę dozgonnie wdzięczna, bo z tego co widzę na ich stronie, w ofercie, organizują różnego rodzaju gry terenowe - a szukam jakichś naprawdę fajnych i ciekawych rozwiązań na imprezę integracyjną dla pracowników naszej firmy. Będę wdzięczna za każdą opinię na ich temat.
Awatar użytkownika
Salma-82
Posty: 1
Rejestracja: 05 lut 2022, 8:45

Re: projektefektywny.pl - opinie

Post autor: Salma-82 »

Z czystym sumieniem mogę Ci polecić usługi tej firmy, takie zabawy terenowe dla dorosłych to super pomysł na relaks. Wprawdzie nie byłam na imprezie integracyjnej, ale na wieczorze panieńskim i co mogę powiedzieć - naprawdę jest to niezapomniane przeżycie, na długo. Nie ma mowy o nudzie, wszystko jest zaplanowane bardzo dokładnie, od a do z, wszystkie bawiłyśmy się przednio i myślę, że znów skorzystamy. Polecam.
Awatar użytkownika
Wrocisław
Posty: 1
Rejestracja: 29 sty 2022, 23:12

Re: projektefektywny.pl - opinie

Post autor: Wrocisław »

Mam za zadanie zorganizowanie w tym roku wyjazdu integracyjnego i właśnie jeśli chodzi o wszelkiego rodzaju wyjazdy firmowe, to słyszałem, że Projekt Efektywny, jest firmą, której w tym zakresie można zaufać. Podobno ich wyjazdy, gry, atrakcje cieszą się ogromną popularnością. Sporo osób je poleca i ten wątek jest tylko potwierdzeniem opinii, które znalazłem wcześniej.
Awatar użytkownika
Izolda1975
Posty: 1
Rejestracja: 15 sty 2022, 1:12

Re: projektefektywny.pl - opinie

Post autor: Izolda1975 »

Moja opinia na temat tej firmy jest bardzo pozytywna. Polecam ich z czystym sumieniem, bo moim zdaniem są jednym z najlepszych organizatorów takich wyjazdów integracyjnych. Nie tylko dla pracowników, to znaczy w ich ofercie są nie tylko wyjazdy firmowe, ale one cieszą się popularnością i dobrą opinią. Sporo różnych tematów, wariantów gier do wyboru.
Awatar użytkownika
ksawera-80
Posty: 1
Rejestracja: 08 gru 2021, 1:32

Re: projektefektywny.pl - opinie

Post autor: ksawera-80 »

Podpisuję się obiema rękami pod powyższymi opiniami. Jeśli planujecie wyjazdy firmowe to polecam zajrzeć na ich stronę. Co ważne, trzeba przyznać, że są naprawdę kreatywni, bo wybór różnego rodzaju gier i zabaw z ich oferty jest naprawdę przeogromny. Poza tym, to jest firma, której w tym zakresie naprawdę możecie zaufać, my korzystamy i polecamy. :)
Awatar użytkownika
michalina
Posty: 1
Rejestracja: 04 mar 2022, 6:17

Re: projektefektywny.pl - opinie

Post autor: michalina »

Ich oferta, jeśli chodzi o wyjazdy firmowe jest naprawdę przeogromnie szeroka. To nie są tylko letnie wyjazdy, chyba jako jedni z niewielu w ofercie mają też wyjazdy zimowe, polecam Wam skorzystać, bo my byliśmy pod wielkim ich wrażeniem. Organizują również pikniki, nie tylko gry terenowe, chociaż jeśli chodzi akurat o gry, to są z tego znani, są specjalistami w tej dziedzinie
Awatar użytkownika
Ignacy_84
Posty: 1
Rejestracja: 22 mar 2022, 18:41

Re: projektefektywny.pl - opinie

Post autor: Ignacy_84 »

Ostatnio mieliśmy okazję zobaczyć jak pracują, skorzystać z ich oferty i uważam, że jest to jedna z najlepszych tego typu firm w naszej okolicy. Organizują naprawdę świetne wyjazdy firmowe, dopracowane od a do z, każdy szczegół jest zaplanowany i powiem jedno, naprawdę nie ma nudy. Polecam Wam wyjazdu integracyjne właśnie z nimi, jesteśmy zadowoleni.
Awatar użytkownika
Bogdan1961
Posty: 1
Rejestracja: 14 kwie 2022, 12:02

Re: projektefektywny.pl - opinie

Post autor: Bogdan1961 »

Też polecam. Tym bardziej, że ich oferta jest naprawdę bardzo szeroka i jeśli interesują Was wyjazdy firmowe, to naprawdę jest w czym wybrać. Jak to się mówi, dla każdego coś miłego i myślę, że jest w tym sporo prawdy, każdy znajdzie coś dla siebie. :) Mają zarówno gry terenowe, wieczory tematyczne, ale w mają w swojej ofercie nawet integrację online!
Awatar użytkownika
Miłowita-98
Posty: 1
Rejestracja: 15 cze 2022, 12:26

Re: projektefektywny.pl - opinie

Post autor: Miłowita-98 »

W mojej poprzedniej firmie nie były organizowane żadne wyjazdy integracyjne dla pracowników, a ja uważam, że to błąd. Widzę teraz, że naprawdę bardzo pozytywnie wpływa na atmosferę w pracy. Chyba każdy z nas lubi pracować, kiedy nie ma wielkiego napięcia i potrafi się dogadać z współpracownikami, prawda? Nasze wyjazdy organizowane są właśnie przez tę firmę. Polecam.
Awatar użytkownika
Lech_99
Posty: 1
Rejestracja: 23 cze 2022, 11:03

Re: projektefektywny.pl - opinie

Post autor: Lech_99 »

U nas wyszło akurat trochę inaczej, przez przypadek. Mieliśmy wszystko zaklepane, podpisaną umowę z inną firmą na organizacje pikniku firmowego dla naszych pracowników, niestety nie wyszło i na szybko musieliśmy szukać zastępstwa. Okazało się, że projekt efektywny organizuje takie wyjazdy integracyjne na naprawdę wysokim poziomie. Polecam z czystym sumieniem.
Awatar użytkownika
Strzezymir_94
Posty: 1
Rejestracja: 28 cze 2022, 16:32

Re: projektefektywny.pl - opinie

Post autor: Strzezymir_94 »

No ja mogę powiedzieć tyle, że mam ogromne doświadczenie z firmami, które zajmują się takimi usługami, firmami, które organizują wyjazdy integracyjne i Projekt Efektywny jest zdecydowanie tą, którą poleciłbym każdemu. To jest firma, z którą w naszej kancelarii współpracujemy od jakiegoś czasu i na pewno nie zamierzamy tej współpracy przerywać. Takie oderwanie się od obowiązków zawodowych raz na jakiś czas wszystkim nam wychodzi na zdrowie.
Awatar użytkownika
Roma1962
Posty: 1
Rejestracja: 17 kwie 2022, 10:33

Re: projektefektywny.pl - opinie

Post autor: Roma1962 »

Tak, również bardzo serdecznie polecam, firma godna zaufania. Jeśli powierzycie im organizację takiego wypoczynku firmowego, to możecie być pewni, że Wasze wyjazdy integracyjne będą zorganizowane od początku, do końca na naprawdę wysokim poziomie. Przede wszystkim, nie ma żadnej mowy o nudzie, naprawdę świetne gry i zabawy proponują. Jesteśmy bardzo zadowoleni.
Awatar użytkownika
Adrianna89
Posty: 1
Rejestracja: 07 maja 2022, 3:18

Re: projektefektywny.pl - opinie

Post autor: Adrianna89 »

Ja mogę Wam powiedzieć jedno, jeśli ktokolwiek z Was zastanawia się and tym, żeby skorzystać z usług tej firmy, jeśli chodzi o wyjazdy integracyjne to naprawdę, zdecydowanie jest to najlepszy adres, na jaki moglibyście trafić. My korzystamy z ich usług od dwóch lat, nasze imprezy firmowe zawsze są zorganizowane na naprawdę wysokim poziomie. Super. :)
Awatar użytkownika
wiktoryna_76
Posty: 1
Rejestracja: 02 sie 2022, 17:02

Re: projektefektywny.pl - opinie

Post autor: wiktoryna_76 »

Polecam, firma jest naprawdę rzetelna i godna zaufania. Moim zdaniem organizowane przez nich wyjazdy integracyjne są zdecydowanie najlepsze. Wiem, że sporo firm potrzebuje sprawdzonych namiarów na obsługę imprez firmowych, a faktycznie Projekt Efektywny jest firmą, której możecie zaufać. Mają ogrom pomysłów, oferują ciekawe rozwiązania dla pracowników.
Awatar użytkownika
Klementyna-94
Posty: 1
Rejestracja: 21 maja 2022, 14:42

Re: projektefektywny.pl - opinie

Post autor: Klementyna-94 »

Wróciliśmy jakiś czas temu w naszej firmie do tradycji organizowania wyjazdów firmowych, co naprawdę bardzo mnie cieszy, bo mamy naprawdę bardzo fajną, zgraną ekipę w pracy i lubimy spędzać czas w swoim towarzystwie również poza nią. A że podobno rzadko się to zdarza, to jestem zdania, że trzeba to pielęgnować :) Polecam tę firmę jeśli chodzi o wyjazdy integracyjne.
Awatar użytkownika
Władysława
Posty: 1
Rejestracja: 16 lip 2022, 5:46

Re: projektefektywny.pl - opinie

Post autor: Władysława »

Super firma, taka, której możecie zaufać. Możecie być pewni tego, że jeśli to właśnie oni będą organizować wasze wyjazdy integracyjne to będą one przygotowane perfekcyjnie od samego początku do samego końca. Oni mają naprawdę ciekaw, bardzo oryginalne pomysły i dzięki temu nie ma mowy, że na imprezach przez nich organizowanych będziecie się nudzić.
Awatar użytkownika
Klementyna67
Posty: 1
Rejestracja: 18 cze 2022, 6:34

Re: projektefektywny.pl - opinie

Post autor: Klementyna67 »

Dawno nie mieliśmy organizowanych w firmie wyjazdów integracyjnych, więc bardzo już na nie czekaliśmy. Firma zrobiła nam niespodziankę i zdecydowała się organizację powierzyć profesjonalistom. To się czuje, że ktoś z wiedzą, doświadczeniem i pasją organizuje taki wyjazd. Było świetnie. Na pewno będziemy chcieli to powtórzyć. Jest co wspominać i jest o czym pamiętać.
Awatar użytkownika
Inga85
Posty: 1
Rejestracja: 20 maja 2022, 8:11

Re: projektefektywny.pl - opinie

Post autor: Inga85 »

Jeśli chcecie, żeby zawsze wasze wyjazdy integracyjne były wspominane z rozrzewnieniem, to zdecydowanie polecam oddać ich organizację w ręce tej firmy. Mają do tego dryg i mają już ogromne doświadczenie w takiej organizacji. Dla mnie wybór jest prosty: projekt efektywny. Wiem, że mój zespół bardzo lubi takie wyjazdy i zawsze świetnie się bawimy. :)
Awatar użytkownika
ozeasz1989
Posty: 1
Rejestracja: 09 wrz 2022, 13:20

Re: projektefektywny.pl - opinie

Post autor: ozeasz1989 »

Bardzo lubię i serdecznie polecam Wam usługi tej firmy. Powiem Wam, że mamy spore doświadczenie z firmami, które organizowali dla naszej ekipy różnego rodzaju eventy, a jeśli chodzi o Projekt Efektywny, to zawsze stawali na wysokości zadania. Ja jestem zachwycony, ich wyjazdy integracyjne zawsze podobają się wszystkim, zdecydowanie nie ma nudy, polecam.
Awatar użytkownika
Lambert-65
Posty: 1
Rejestracja: 18 wrz 2022, 8:16

Re: projektefektywny.pl - opinie

Post autor: Lambert-65 »

Oj nie ma powodu, żeby się zastanawiać, ta firma to jest naprawdę mówiąc językiem młodzieżowym SZTOS. Tak ciekawie zorganizowane gry i zabawy, że faktycznie, nie sądzę, że ktokolwiek podczas takiej integracji mógłby się nudzić. A uważam, że tego rodzaju wyjazdy integracyjne w zakładach pracy są potrzebne. Jednak zgrana ekipa osób pracuje zdecydowanie lepiej :)
Awatar użytkownika
rejna-74
Posty: 1
Rejestracja: 09 lip 2022, 22:26

Re: projektefektywny.pl - opinie

Post autor: rejna-74 »

Zdecydowanie, organizowane przez nich wyjazdy integracyjne są na najwyższym poziomie. Cieszę się, że trafiliśmy pod "ich skrzydła" i to własnie firma Projekt Efektywny zajmuje się dla nas organizowaniem imprez firmowych. Dlatego, że wszyscy są naprawdę bardzo zadowoleni, nie ma mowy o nudzie, gry i zabawy są przemyślane, przystosowane do pracowników konkretnej branży.
Awatar użytkownika
Kunegunda-87
Posty: 1
Rejestracja: 28 lip 2022, 22:22

Re: projektefektywny.pl - opinie

Post autor: Kunegunda-87 »

Super firma. I naprawdę mówię to z pełnym przekonaniem, jest to firma, którą wyróżnia jakość organizowanych imprez. Naprawdę warto im zaufać, są bardzo kreatywni, wybór różnych tematycznych zabaw sprawia, że można takie wyjazdy integracyjne organizować dość często i na pewno nikt nie będzie się nudził, nic nie będzie się powtarzać. Polecam, jak wszyscy.
Awatar użytkownika
Kwietosława_97
Posty: 1
Rejestracja: 30 sie 2022, 21:25

Re: projektefektywny.pl - opinie

Post autor: Kwietosława_97 »

Ja się naprawdę bardzo cieszę, że w mojej firmie są takie wyjazdy organizowane. Mam wrażenie, że właśnie dzięki nim zżyliśmy się z ludźmi, z którymi pracujemy i w firmie panuje bardzo rodzinna atmosfera. A ja wychodzę z założenia, że kiedy atmosfera jest dobra, to też wydajność pracy jest lepsza. Polecam tę firmę, bo to właśnie oni organizują nasze wyjazdy integracyjne.
Awatar użytkownika
marlena1992
Posty: 1
Rejestracja: 19 paź 2022, 16:13

Re: projektefektywny.pl - opinie

Post autor: marlena1992 »

Przyznaję, że my nie byliśmy do końca zadowoleni z firmy, która wcześniej zajmowała się dla nas takimi atrakcjami jak wyjazdy integracyjne, więc postanowiliśmy dość szybko rozwiązać z nimi współpracę i nawiązać ją z Projektem Efektywnym, dlatego, że właśnie tego organizatora polecało nam sporo osób. I to był strzał w dziesiątkę, jesteśmy zadowoleni.
Awatar użytkownika
Bozydar70
Posty: 1
Rejestracja: 11 paź 2022, 9:49

Re: projektefektywny.pl - opinie

Post autor: Bozydar70 »

Z czystym sumieniem polecam Wam usługi tej firmy, organizującej różnego rodzaju gry terenowe i integracje dla pracowników. Jestem bardzo zadowolony ze współpracy z nimi i dla naszej firmy na pewno nadal będą świadczyć takie usługi, bo nie mam im nic do zarzucenia. Trzeba przyznać, że gry integracyjne dla firm przygotowane przez nich są na najwyższym poziomie.
Awatar użytkownika
kazimiera_92
Posty: 1
Rejestracja: 29 paź 2022, 6:15

Re: projektefektywny.pl - opinie

Post autor: kazimiera_92 »

Ja mam takie wrażenie, że po kilku latach przysłowiowej posuchy (myślę, że to miało dość duży związek z pandemią i tak dalej) takie wyjazdy integracyjne dla firm wracają do łask, bo widzę, że sporo osób w ostatnim czasie o takie wyjazdy pyta i o firmy, które organizują takie wyjazdy. Bardzo polecam Wam tę firmę, Projekt Efektywny jest świetny, serio.
Awatar użytkownika
Tomisława_62
Posty: 1
Rejestracja: 04 sty 2023, 22:54

Re: projektefektywny.pl - opinie

Post autor: Tomisława_62 »

Jeśli ktoś z Państwa szuka jeszcze opinii na temat firmy Projekt Efektywny i ta ilość pozytywnych opinii wyżej jeszcze nie zdążyła go przekonać, to ja mogę powiedzieć tylko tyle, że mam spore doświadczenia w tym temacie i jeśli chodzi o wyjazdy integracyjne dla firm naprawdę są bardzo profesjonalni. Wszystko na najwyższym poziomie, świetna zabawa :)
Awatar użytkownika
August_82
Posty: 1
Rejestracja: 21 gru 2022, 16:04

Re: projektefektywny.pl - opinie

Post autor: August_82 »

Ja również polecam, ale to pewnie nikogo już tutaj nie zdziwi. Bo widzę, że opinii na temat tej firmy jest naprawdę dużo, natomiast chyba żadnej negatywnej :) Ale przecież to normalne, bo firma świadczy usługi na naprawdę wysokim poziomie, w naszej firmie wszystkie imprezy tematyczne od jakiegoś czasu organizują już tylko oni. Mamy ogromne zaufanie, nie ma nudy :D
Awatar użytkownika
Stefania_91
Posty: 1
Rejestracja: 12 kwie 2023, 14:53

Re: projektefektywny.pl - opinie

Post autor: Stefania_91 »

Zdecydowanie polecam, naprawdę nie ma się do czego przyczepić. Firma profesjonalna, mają dobre ceny, a co najważniejsze, miliony pomysłów i to jest jeden z tych organizatorów który naprawdę nie pozwoli się Wam nudzić na takim wyjeździe. Dlatego ja uważam, że jeśli chodzi o wyjazdy integracyjne dla firm, to tylko Projekt Efektywny i będę to powtarzać każdemu.
Awatar użytkownika
myslimir
Posty: 1
Rejestracja: 16 mar 2023, 23:27

Re: projektefektywny.pl - opinie

Post autor: myslimir »

A ja mam doświadczenie z tą firmą jakby z dwóch stron, chyba jak zdecydowana większość osób tutaj, oceniających, również korzystałem z takiej opcji jak gry integracyjne dla firm i naprawdę jestem ogromnie zadowolony. Ale również miałem okazję korzystać z ich usług "prywatnie" organizując wieczór kawalerski dla mojego przyjaciela. Wyszło świetnie :)
ODPOWIEDZ