przeszczep włosów

Inne tematy.
Igoruś81

przeszczep włosów

Post autor: Igoruś81 »

Witam, mieliście wykonywany przeszczep włosów? Możecie mi powiedzieć jakie są efekty przeszczepu włosów? Jestem ciekawy jak osoby wyglądają po przeszczepie. Może ktoś się wypowie w tym temacie?
dżesika

Re: przeszczep włosów

Post autor: dżesika »

Przeszczep włosów to zabieg który może poprawić jakość twojego życia. Dlatego warto sobie umówić wizytę u specjalisty, który zna się na rzeczy. Zerknij sobie tu https://przeszczep-wlosow-artas.pl/ i zobacz, jak taki zabieg może wyglądać i czego się spodziewać. Moim zdaniem warto się na niego zdecydować!
Gość

Re: przeszczep włosów

Post autor: Gość »

Mam pytanie do osób, które przeszły przeszczep włosów. Jak długo trwał proces od konsultacji do samego zabiegu i jakie były Wasze odczucia po operacji? Czy zauważyliście znaczną poprawę i jak długo trzeba było czekać na pierwsze efekty? Będę wdzięczny za Wasze opinie!
Januszex

Re: przeszczep włosów

Post autor: Januszex »

Klinika Novoderm w Łodzi https://novoderm.pl/przeszczep-wlosow/ to naprawdę dobra opcja. Stosują innowacyjną metodę WAW FUE, która minimalizuje ból i czas rekonwalescencji. Efekty są bardzo naturalne i trwałe. Technicy są wysoko wykwalifikowani i szkoleni przez najlepszych specjalistów na świecie. To naprawdę miejsce, które warto wziąć pod uwagę
ODPOWIEDZ