przeziębienie

Inne tematy.
Sywuś32

przeziębienie

Post autor: Sywuś32 »

Cześć, nie wiesz jak poradzić sobie z przeziębieniem? Widziałem, że na stronie https://sambucol.pl/cynk-na-przeziebienie/ znajdziecie bardzo dużo informacji na temat leczenia przeziębienia. Co ciekawe cynk ma bardzo dużo dobrych właściowości. Czytacie na takie tematy czy raczej was nie interesują?
Maryśka

Re: przeziębienie

Post autor: Maryśka »

Przed nami okres przeziębień. A w dzisiejszych czasach, kiedy pandemia wciąż jeszcze nie daje nam odetchnąć, warto wiedzieć jak radzić sobie z typowymi objawami przeziębienia. Między innymi z katarem, który potrafi nieźle dokuczyć. Polecam zatem zerknąć do artykułu https://www.aptekagemini.pl/poradnik/zd ... -na-katar/
merynoś

Re: przeziębienie

Post autor: merynoś »

Jak już mowa o przeziębieniu to ja zastanawiam się a może bardziej szukam jakiegoś domowe sposoby na cieknący katar Bo mimo wszystko zanim udam się do apteki to wolę powalczyć sama z tym katarem a na samym końcu chcę brać jakieś leki. Także muszę w tym celu poszperać w necie.
viśnia32

Re: przeziębienie

Post autor: viśnia32 »

Dla osób zainteressowanych zdrowym odżywianiem i odpowiednią suplementacją polecam bardzo ciekawą i bogatą w wartościowe informacje stronę https://tomipomaga.pl/artykuly/5-zasad- ... obialkowej Tam znajdziecie informacje w artykule który w sprawdzony przeze mnie sposób zbija skutecznie cholesterol. Zobacz więcej na stronie.
ODPOWIEDZ