Remonty biur

Inne tematy.
Awatar użytkownika
awoli
Posty: 156
Rejestracja: 27 maja 2019, 19:39

Remonty biur

Post autor: awoli »

Czy opłaca się inwestować w fit out biura ? Zastanawiam się czy taki kompleksowy remont rzeczywiście ma sens. Tutaj https://totalsec.pl/fit-out-prace-remontowo-budowlane/ znaleźliśmy tego typu propozycje. Widzę, że firm jest konkretna i działa na rynku od lat. Remontują biura nie tylko w Warszawie, ale również w innych miejscowościach.

centrala sterująca do bram skrzydłowych
Awatar użytkownika
merynos
Posty: 53
Rejestracja: 17 maja 2019, 18:21

Re: Remonty biur

Post autor: merynos »

Sądzę, że pewnie i warto, ale trzeba liczyć się z dość dużymi kosztami takiego remontu.Ja natomiast zastanawiam się nad kupnem jakiś nowoczesnych i gustownych dodatków do biura. Wtedy koleżanka podpowiedziała mi abym kupiła Stacje pogody i mierniki ozdobne na Ceneo.pl, bo tam mają bardzo duży wybór w takich gadżetach, a poza tym przyda się taka stacja pogody nawet w biurze
Marina
Posty: 426
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:17

Re: Remonty biur

Post autor: Marina »

Jeśli już remontujecie swoje biuro, to pamiętajcie również o jego wyposażeniu. Moim zdaniem warto na ścianach zawiesić tablice, takie jak na przykład na stronie internetowej https://tablice-magnetyczne.com/tablice ... ne-180x120. Mogą się one przydać do prowadzenia szkoleń, zebrań, a także do zapisywania różnych ważnych informacji ;)
Awatar użytkownika
JakubLidwin
Posty: 2
Rejestracja: 03 kwie 2020, 10:53

Re: Remonty biur

Post autor: JakubLidwin »

Znalezienie wykonawcy jest zwykle dość problematyczne. Często twoje życzenia dotyczące naprawy i możliwości mistrza nie pokrywają się. Dlatego mogę doradzić korzystanie ze strony https://fixly.pl/. Tam powinieneś umieścić wszystko, co chcesz zrobić, a co najważniejsze szczegółowo opisać. Tylko ci, którzy faktycznie będą w stanie to zrobić, zareagują na twoje wakat.
ODPOWIEDZ