Rozliczenie osób zza granicy?

Inne tematy.
Awatar użytkownika
Chinka
Posty: 39
Rejestracja: 18 sty 2019, 10:11

Rozliczenie osób zza granicy?

Post autor: Chinka »

Potrzebujesz rozliczyć podatkowo osoby zza zagranicy? A może szukasz kogoś kto wykona dla Ciebie rozliczenia roczne? Jeśli tak, to koniecznie zapoznaj się z ofertą biura rachunkowego Księgowa-halinów.pl.
Marina
Posty: 426
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:17

Re: Rozliczenie osób zza granicy?

Post autor: Marina »

A skoro już o pracownikach z zagranicy mowa, to w jaki sposób najczęściej ich szukacie? Czy korzystacie z pomocy agencji pracy, takich jak na przykład https://polandworkforce.com/wyszukiwarka-pracownikow/? Czy zawsze udaje Wam się w ten sposób znaleźć odpowiednich ludzi do pracy?
Awatar użytkownika
Gabi9
Posty: 1
Rejestracja: 30 wrz 2019, 8:35

Re: Rozliczenie osób zza granicy?

Post autor: Gabi9 »

A sprawdzaliście na stronie http://www.ec-biuro-rachunkowe.pl/cennik/ ? Z takimi sprawami nie ma żartów, więc trzeba się nimi zająć tak szybko, jak to możliwe. Z pracą za granicą różnie bywa, dlatego należy udać się do dobrej i sprawdzonej księgowej, która naprawdę zna się na rzeczy.
wącki201

Re: Rozliczenie osób zza granicy?

Post autor: wącki201 »

Jeśli ktoś szuka odpowiedniego biura rachunkowego dla swojej firmy to mogę polecić takie, z którym współpracujemy od blisko 2 lat. Adres strony internetowej ich biura to http://www.ksiegowoscbialystok.pl/biuro ... ilkow.html i tam możecie znaleźć ofertę wraz informacjami kontaktowymi.
KamilŚ

Re: Rozliczenie osób zza granicy?

Post autor: KamilŚ »

Niedawno natrafiłem na https://magnesuperat.pl/uslugi-ksiegowe/kadry-i-place/ i od tej pory niemal bez przerwy korzystam z ich usług
rozliczanią43

Re: Rozliczenie osób zza granicy?

Post autor: rozliczanią43 »

Polecam bardzo program do rozliczenia podatku program do rozliczenia pit 37 nie czekaj zainstaluj sobie tą aplikacje, nie ma dużych wymagań sprzętowych, aplikacja w łatwy sposób prowadzi użytkownika przez całą procedure instalacji i następnie dokładnie jest wytłumaczony sposób rozliczania co jest naprawdę bardzo fajne. Co jest ważne jest to bezpieczne.
Awatar użytkownika
gament
Posty: 535
Rejestracja: 18 lip 2019, 19:34

Re: Rozliczenie osób zza granicy?

Post autor: gament »

Ostatnio na wielu witrynach internetowych ukazało się kilka artykułów na ten temat ale ciężko było znaleźć rzetelne i sensowne informacje... Odwiedziłem kilka stron ale to tutaj najlepiej opisali ten problem dlatego nie zwlekaj i kliknij w ten link https://prosperonline.pl/oferta/obsluga-ksiegowa/
Zuzannał

Re: Rozliczenie osób zza granicy?

Post autor: Zuzannał »

O cię bracie z zagranicy? No to wyłącznie biuro księgowe i to jeszcze najlepiej aby w jej ofercie znajdowało się rozliczenie z dokładnie tym krajem którego potrzebujesz. Szczerze ale innej drogi niema. Bo jest zdecydowana różnica w rozliczeniu z krajami europejskimi inne z poza strefy uni a i każdy kraj ma swoja specyfikę której samemu możesz nigdy nie zrozumieć.

komisariat policji grybów
gaments

Re: Rozliczenie osób zza granicy?

Post autor: gaments »

Jakiś czas temu na wielu witrynach internetowych ukazało się kilka artykułów na ten temat ale ciężko było znaleźć rzetelne i sensowne informacje... Odwiedziłem kilka stron ale to tutaj najlepiej opisali ten problem dlatego kliknij w ten w ten odnośnik. Obecnie można znaleźć sporo informacji na ten temat, ale trzeba uważnie sprawdzać, czy dane treści są w pełni wiarygodne. Jeśli chodzi o ten temat, na pewno warto zajrzeć na stronę ... https://prosperonline.pl/oferta/obsluga-ksiegowa/
ODPOWIEDZ