spedycja - opinie

Inne tematy.
Awatar użytkownika
kodak
Posty: 114
Rejestracja: 11 mar 2019, 11:55

spedycja - opinie

Post autor: kodak »

poszukiwana dobra, sprawdzona i atrakcyjna cenowo firma transportowa do Chin. będę wdzięczna za opinie
Awatar użytkownika
dayz
Posty: 102
Rejestracja: 15 lip 2019, 16:45

Re: spedycja - opinie

Post autor: dayz »

Z tego co ja wiem to spedycja do chin to tylko z nimi https://pfc24.pl/transport-kolejowy-do-chin/ . Firma ma ogromne doświadczenie, działa na rynku już od wielu lat , jest nawet wyróżniona na arenie międzynarodowej.
Awatar użytkownika
jadziunia7
Posty: 54
Rejestracja: 23 mar 2020, 10:31

Re: spedycja - opinie

Post autor: jadziunia7 »

Na pewno bardzo solidna firma w tej materii to http://magemar.com.pl Jeśli transport morski to zdecydowanie Magemar. Bardziej rzetelnej firmy nie znajdziecie. Tutaj na główny cel stawia się zadowolenie klienta, dlatego zawsze wywiązują się z powierzonych zadań, terminowo i konkretnie.
saunuś

Re: spedycja - opinie

Post autor: saunuś »

Spedycja odgrywa główną rolę podczas transportu ponieważ od tego zależy czy nasz towar dojedzie do celu . Więc warto posłużyć się pozytywnymi opiniami klientów . Do nich możemy zaliczyć tą firmę międzynarodowa tutaj https://symlog.eu/ . Działają na rynkach całego świata.
Śnieżka

Re: spedycja - opinie

Post autor: Śnieżka »

Firma https://pks-sa.com/oferta/serwis-drobni ... odowy.html oferuje międzynarodową dystrybucję przesyłek na paletach euro, przemysłowych, jak również przesyłek niestandardowych oraz ponadgabarytowych. Mają regularne połączenia z większością krajów europejskich, od jednej palety, poprzez transport ładunków częściowych aż po ładunki całopojazdowe. Dzięki szerokiej gamie oferowanego serwisu, są elastyczni wobec Klientów, którzy mają indywidulane wymagania transportowe.
żuk

Re: spedycja - opinie

Post autor: żuk »

Firma https://toplogistic.pl/ posiada wieloletnie doświadczenie w spedycji. Organizacja transportu kolejowego to ich specjalność. To od niej zaczynali przygodę ze spedycją. Doświadczeni w swojej branży. Branża transportu moim zdaniem bardzo szybko się rozwija i sama zastanawiam sie nad takim biznesem.
Miłosz

Re: spedycja - opinie

Post autor: Miłosz »

Optymalizacja kosztów transportu jest ważną sprawą w przedsiębiorstwach transportowych. Dzięki temu firma będzie miała większe zyski i lepszą pozycję na rynku. Jest wiele sposobów na optymalizację kosztów, między innymi minimalizacja pustych transportów.
Topoń

Re: spedycja - opinie

Post autor: Topoń »

Jeżeli potrzebny jest transport lądowy do długofalowej współpracy to tutaj zdecydowanie mogę polecić Wam, żebyście wzięli pod uwagę ofertę przygotowaną przez firmę Omega Pilzno w przypadku których można liczyć na jasne warunki, profesjonalizm obsługi i jednocześnie wygodę współpracy, bo są to specjaliści którzy również świetnie sprawdzają się w razie potrzeb logistyki magazynowej. Warto się więc przyjrzeć możliwościom i zakresom ich działania, aby nawiązać owocną współpracę po naprawdę dobrej cenie. Pozdrawiam serdecznie!

przejściówka vga usb
Violuś

Re: spedycja - opinie

Post autor: Violuś »

Co do skutecznego wsparcia w zakresie logistyki i to również magazynowej zdecydowanie polecam zwrócić do firmy Logit.Zacznijcie od zlecenia audytu https://logit.com.pl/doradztwo-logistyczne-logit/ a dowiecie się co jeszcze można poprawić w działalności i organizacji waszej firmy w tym zakresie. Nie ma takiej firmy, w której nie można jeszcze bardziej usprawnić organizacji i koordynacji dostaw.
Koroś

Re: spedycja - opinie

Post autor: Koroś »

Rzeczywiście jeśli chodzi o odpowiednie zarządzanie zleceniami i jednocześnie obsługę klientów w odpowiedni sposób to skuteczna spedycja jest potrzebna, aby kierowcy mogli dobrze wykonywać usługi transportowe w ustalonych terminach. Jak też potrzebujecie pomocy, żeby skuteczniej pozyskiwać kolejne zlecenia z największych giełd zleceń jak TimoCom, czy Trans24 ale też zachowując kontrolę nad lokalizacją, czy zużyciem paliwa to warto rozważyć wykorzystanie systemu Flotman który nam bardzo tutaj pomaga także jeśli chodzi o ograniczanie zbędnych wydatków.
krzyś

Re: spedycja - opinie

Post autor: krzyś »

Bardzo ważny i jak dla mnie niezbędny jest monitoring GPS . Naprawdę potrafi bardzo usprawnić naszą pracę, ogólnie gdy chcemy wiedzieć czy nasz kierowca dobrze się sprawuje w czasie trwania trasy to taki monitoring jest niezbędny. U mnie sprawdził się po prostu doskonale
Awatar użytkownika
diwa
Posty: 52
Rejestracja: 08 sty 2019, 13:44

Re: spedycja - opinie

Post autor: diwa »

Może zainteresuje Was także transport niskopodwoziowy lublin: https://www.pomocdrogowalublin.pl/trans ... odwoziowy/ ? Moim zdaniem warto zainteresować się ofertą właśnie tej firmy. Miałam okazję korzystać z ich usług i przyznam, że byłam zadowolona.
Marti22

Re: spedycja - opinie

Post autor: Marti22 »

Co to takiego żegluga morska i jakie są jej zalety? Jak prawidłowo przygotować się do wysyłki towaru oraz czego należy się spodziewać po transporcie morskim? Na te pytania znajdziesz odpowiedzi na stronie https://pfc24.pl/
ODPOWIEDZ