studia

Inne tematy.
Stefannuś67888

studia

Post autor: Stefannuś67888 »

Witam, nie wiecie jak wygląda rekrutacja na studia? Na stronie https://wseh.pl/pl/page/vademecum-kandy ... kroku.html znajdziecie mnóstwo informacji na temat tego jak przebiega rekrutacja. Uważacie, że warto iść na studia czy raczej nie ma to sensu?
kuśka

Re: studia

Post autor: kuśka »

Jeśli macie wiele obaw związanych ze studiami to śledźcie stronę https://wsmw.edu.pl/ ;) jest to strona poświęcona właśnie nauce i studiom :) Jest trochę ciekawych artykułów na tematy, które na pewno Was interesują. Sama nie wiedziałam czy iść na studia, znalazłam tam odpowiedź i już wiem :) polecam Wam
Maryśka

Re: studia

Post autor: Maryśka »

Jeśli maturę zdaliśmy w liceum to z pewnością potrzebne są studia. Należy zdobyć jakiś dobry zawód, który zapewni nam utrzymanie oraz będzie sprawiał przyjemność. Może więc dobrym pomysłem będą studia ekonomiczne na https://www.ssw-sopot.pl/ekonomia/ w Sopocie?
andżela

Re: studia

Post autor: andżela »

Wszystko zależy też od tego, co kogo interesuje. Jeżeli są tu osoby, które są zainteresowane medycyną to z pewnością przyda się im między innymi zofia ignasiak anatomia układu ruchu: https://pzwl.pl/Anatomia-ukladu-ruchu,4901255,p.html . Polecam zapoznać się z ofertą tej księgarni medycznej.

gimi lift
jołgoł20

Re: studia

Post autor: jołgoł20 »

Ja od zawsze nastawiałam się, że pójdę na studia, nie wiedziałam tylko, na co się zdecydować. Finalnie wybrałam pielęgniarstwo w Wyższej Szkole Gospodarki Krajowej w Kutnie i jestem bardzo zadowolona z tego wyboru! Od tego roku w Kutnie ruszył nowoczesny projekt o nazwie Monoprofilowe Centrum Symulacji Medycznych: https://www.centrumsymulacjimedycznych. ... gniarskich które pozwala na dokładne i praktycznie wyszkolenie przyszłych pielęgniarzy i pielęgniarek. Centrum posiada aż 7 specjalnie dostosowanych sal, każda o nieco innej tematyce, więc studenci mają możliwość nauki na wielu płaszczyznach. Uważam, że jest to świetna okazja dla studentów do zapoznania się z prawdziwymi realiami pracy w zawodzie i sama już nie mogę się doczekać, żeby zbadać wszystkie sale po kolei.
Marina
Posty: 426
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:17

Re: studia

Post autor: Marina »

Moim zdaniem warto mieć na uwadze fakt, że same studia to jeszcze nie wszystko. Przydać się jeszcze może znajomość języków obcych. Jak widać na stronie internetowej https://www.profi-lingua.pl/kursy-jezyk ... ski/online, w Szkole Językowej ProfiLingua możecie zapisać się na taki profesjonalny kurs języka angielskiego on-line. Dzięki temu ze spokojem pogodzicie taką naukę ze studiami.
luiś90

Re: studia

Post autor: luiś90 »

kuśka pisze: ↑31 mar 2021, 17:46 Jeśli macie wiele obaw związanych ze studiami to śledźcie stronę https://wsmw.edu.pl/ ;) jest to strona poświęcona właśnie nauce i studiom :) Jest trochę ciekawych artykułów na tematy, które na pewno Was interesują. Sama nie wiedziałam czy iść na studia, znalazłam tam odpowiedź i już wiem :) polecam Wam
Super, dzięki za rade. Na pewno się przyda. W przyszłym roku mam zamiar zacząć studia. Co sądzicie o finansach i rachunkowosci? Będę wdzięczna za wasze opinie https://www.ssw-sopot.pl/finanse-i-rachunkowosc/ Czy uwazacie,ze to dobry kierunek? Mam nadzieje,ze jest przyszlosciowy.
Awatar użytkownika
kizia45
Posty: 305
Rejestracja: 04 kwie 2019, 22:28

Re: studia

Post autor: kizia45 »

Chcesz, aby Twoje nauka była na jak najwyższym poziomie? Poznaj zatem akademia nauk stosowanych angelusa silesiusa https://www.ans.edu.pl/ gdzie znajdziesz takie kierunki, które zapewniają jak najlepsze przygotowanie w tym obszarze. Zdecydowanie jest to pomysł dla wszystkich osób, które chcą iść w kierunkach np. biznesowych i chcą mieć co do tego jak najlepsze przygotowanie i wiedzę.
zośkaa

Re: studia

Post autor: zośkaa »

Przez pewien czas rozważam możliwość uczestnictwa w szkolenia dla managerów . Widzę, że oferta szkoleń jest bardzo bogata, co sugeruje, że można tu zdobyć dużą ilość cennej wiedzy. Może to faktycznie być dobra decyzja.
gazik

Re: studia

Post autor: gazik »

Ostatnio widziałam ciekawą ofertę dla nauczycieli którzy myślą o poszerzaniu swoich kompetencji, zerknijcie - https://www.podyplomowka.edu.pl/specjalnosci . Pedagogika specjalna oraz studia kwalifikacyjne przedmiotowe są warte rozważenia. Wszystkie zajęcia prowadzone są online z kontaktem na żywo z wykładowcami.
Grizzy

Re: studia

Post autor: Grizzy »

Chcesz rozwinąć swoją wiedzę ? Na pewno warto w takim wypadku określić co, jak i gdzie. Przede wszystkim ważne jest znalezienie uczelni, która spełni Twoje oczekiwania w tym zakresie. Może studia magisterskie Wałbrzych ? Jeśli tak to zajrzyj na stronę uczelni https://www.ans.edu.pl/ gdzie trafisz na wszystkie niezbędne informacje.
gonzo

Re: studia

Post autor: gonzo »

Oferta edukacyjna tego uniwersytetu https://studiuj.uek.krakow.pl/forma-stu ... i-stopien/ w Krakowie obejmuje różnorodne kierunki studiów, które przygotowują studentów do pracy w dynamicznie zmieniającym się środowisku biznesowym. Uczelnia wykorzystuje nowoczesne metody nauczania oraz współpracuje z przedsiębiorstwami, aby zapewnić swoim studentom jak najlepsze przygotowanie do przyszłej kariery.
Dimitrż

Re: studia

Post autor: Dimitrż »

Osoby zainteresowane studiami medycznymi mogą zapoznać się z ofertą Śląskiego Uniwersytetu Medycznego, który proponuje różnorodne kierunki, w tym medycynę, pielęgniarstwo czy ratownictwo medyczne. Więcej informacji na temat możliwości edukacyjnych znajdziesz na stronie: https://sum.edu.pl/.
ODPOWIEDZ