suplement dla kobiety

Inne tematy.
Bożena

suplement dla kobiety

Post autor: Bożena »

Znacie może jakiś sklep ze suplementami, który mi możecie polecić. Poszukuje suplementów które pomogą mi odzyskać moją dawna figurę.
Łucja

Re: suplement dla kobiety

Post autor: Łucja »

Ja znam stronę na której dostępny jest figurena.pl tutaj zamówiłam suplement, z którego jestem bardzo zadowolona. Sprawdza się. Na tej stronie jest mnóstwo informacji o nim i opinie innych użytkowników. Poczytaj i zamawiaj. Polecam serdecznie.
Łucja

Re: suplement dla kobiety

Post autor: Łucja »

Ja kupuję w aptece zwykłej wtedy mam możliwość poradzenia się specjalisty. Mam już też kilka godnych zaufania producentów między innymi zaufałam marce Doppelherz. Z zawodu jestem ekspedientką w sklepie spożywczym, stanie po kilka godzin za ladą doprowadziło do tego, że często mam problemy z kolanami. Właśnie w takich sytuacjach ratuje mnie suplement z tym kolagenem https://mojasilaruchu.pl/produkty/doppe ... 1-000-plus który w niedługim czasie moje kolana przywraca do normy, więc jak łatwo się domyślić jest dla mnie podstawowym produktem. Dodam jeszcze że pomaga mi nie tylko na kości i stawy, ale też na skórę, włosy i paznokcie, więc nie muszę kupować wielu suplementów na raz :)
ODPOWIEDZ