synbiotyki?

Inne tematy.
ćma

synbiotyki?

Post autor: ćma »

Stosujecie coś takiego?
kraśnica

Re: synbiotyki?

Post autor: kraśnica »

Tak, nie wiedziałam co to jest konkretnie ale przeczytałam że to jest probiotyk który ma w składzie nie tylko żywe kultury bakterii ale także prebiotyk czyli pożywienie dla tych bakterii dzięki które szybciej się namnażają
maśka

Re: synbiotyki?

Post autor: maśka »

calkiem spoko sa produkty od https://mynarum.com/zestaw-power--gratis,65,91.html mają dobre ceny a te produkty rewelacyjnie działają, a tego mi było wałasnie trzeba dobrych jakościowo probiotyków przy moim trybie pracy

naczynie solarne
Awatar użytkownika
andromeda
Posty: 68
Rejestracja: 11 wrz 2019, 11:05

Re: synbiotyki?

Post autor: andromeda »

Tak, stosuję probiotyk proktologiczny ProctoLact-M który ma w składzie inulinę czyli naturalny prebiotyk stymulujący namnażanie bakterii a więc jest to w zasadzie synbiotyk czyli połączenie probiotyku z prebiotykiem. Najważniejsze że preparat nie zawiera białek mleka, laktozy, glutenu.
kaśka

Re: synbiotyki?

Post autor: kaśka »

własnie tez korzystam z probiotyków od https://mynarum.com/narimax-kapsulki-20 ... 60,84.html warto stosować zwłaszcza przy antybiotyku... Należy pamiętać, że niektóre osoby z poważnymi chorobami lub upośledzonym układem odpornościowym mogą doświadczać bardziej skomplikowanych powikłań.
Awatar użytkownika
wariok
Posty: 26
Rejestracja: 13 gru 2019, 23:29

Re: synbiotyki?

Post autor: wariok »

Jak najbardziej, szczególnie w czasie antybiotykoterapii. Pamiętajcie, że w tym czasie organizm jest mocno osłabiony, warto go wspomóc aby nie pojawiła się kolejna infekcja. Szczególnie c.difficile wywołująca silną biegunkę bakteria. Dużo czytałem o przeszczepieniach mikrobioty jelitowej które można w takich przypadkach stosować na https://human-biome.com/ .
ODPOWIEDZ