Szkoła policealna

Inne tematy.
Awatar użytkownika
Branka
Posty: 115
Rejestracja: 04 sty 2019, 15:17

Szkoła policealna

Post autor: Branka »

Akurat w dzisiejszych czasach ciężko określić, jakie kierunki mają przed sobą najlepszą przyszłość. Rynek pracy zmienia się tak szybko, że nigdy nie wiadomo, co będzie najbardziej w modzie za kilka lat. Od dawna jednym z kierunków, które cieszą się duzym zainteresowaniem jest http://www.wszop.edu.pl/kandydaci/zarza ... 259,54,259 Warto zapoznać się z taką ofertą edukacyjną, bo akurat osoby zarządzające będą potrzebne zawsze w każdej firmie.
Awatar użytkownika
Renti
Posty: 63
Rejestracja: 18 sty 2019, 16:03

Re: Szkoła policealna

Post autor: Renti »

Dobrze, że jeszcze mam trochę czasu, zanim dzieci pokończą szkoły podstawowe. Na razie skupiona jestem na ich wychowaniu i uzupełnianiu artykułów papierniczych, które znikają w mgnieniu oka Zeszyty Interdruk są bardzo dobrej jakości i kupuję je najczęściej na Ceneo. Dla mnie to wygodna i tania opcja robienia zakupów. Cieszę się, że nie muszę tracić czasu na chodzenie do sklepów stacjonarnych.
Awatar użytkownika
frocia
Posty: 61
Rejestracja: 19 kwie 2019, 18:46

Re: Szkoła policealna

Post autor: frocia »

Z niektórymi zawodami to owszem trudno mieć pewność co potem przyszłość pokaże. Chociaż takie uczelnie jak szkoła medyczna warszawa , gdzie można zdobyć zawód fizjoterapeuty czy pielęgniarki zawsze będą mieć rację bytu.

w drodze do wieczernika klasa 1
Awatar użytkownika
kizia45
Posty: 305
Rejestracja: 04 kwie 2019, 22:28

Re: Szkoła policealna

Post autor: kizia45 »

Jeśli jesteś przed maturą lub chcesz ją poprawić z jakiś względów, aby dostać się na wymarzony kierunek, sprawdź repetytoria od https://sklep.terazmatura.pl/ które na pewno pomogą Ci bardzo dobrze zdać wyniki maturalne! Dzięki systematycznej pracy i zaangażowaniu, nie powinno być z tym problemu.
Awatar użytkownika
Mozi
Posty: 40
Rejestracja: 21 wrz 2019, 16:09

Re: Szkoła policealna

Post autor: Mozi »

Ja uważam, że szkoła policealna jest świetną opcją! A m.in w szkole Cosinus Łódź mają bardzo szeroki wybór konkretnych kierunków jak technik masażysta, opiekun medyczny, florysta itd. Do tego zajęcia prowadzone są w systemie zaocznym więc też dałoby się to połączyć ze studiami dziennymi bądź pracą, co też zapewni ci możliwość zdobycia nowych kwalifikacji zawodowych zupełnie za darmo.
Marina
Posty: 426
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:17

Re: Szkoła policealna

Post autor: Marina »

Moim zdaniem warto dodatkowo zapisać się do jakieś szkoły językowej, bo znajomość języków obcych to w dzisiejszych czasach podstawa. Bardzo ciekawą ofertę ma na przykład Centrum Edukacji Profi Lingua. Możecie ją sobie przejrzeć na stronie https://www.profi-lingua.pl/. Polecam, tym bardziej, że do wyboru są różne języki i kursy na różnych poziomach zaawansowania.
Awatar użytkownika
AbiUbu
Posty: 35
Rejestracja: 23 gru 2019, 11:41

Re: Szkoła policealna

Post autor: AbiUbu »

Lepiej moim zdaniem zrobić studia podyplomowe rachunkowość Kraków. Będzie to większa pewność znalezienia zatrudnienia, a i widełki płacowe bardziej korzystne.
Awatar użytkownika
merynos
Posty: 53
Rejestracja: 17 maja 2019, 18:21

Re: Szkoła policealna

Post autor: merynos »

Przed nami dopiero wybór szkoły średniej który i tak jest dość sporym wyzwaniem a co dopiero późniejsze wybory. Moja córka strasznie boi się tych wszystkich rekrutacji na czym one polegają jak długo trwają. No i przede wszystkim jaki profil wybrać. A my jako rodzice nie do koca wiemy jak ją w tym wszystkim wspierać. Postanowiłam poszukać w internecie jakieś podpowiedzi i tak znalazłam tę stronę https://www.nowaera.pl/szkola-srednia-bez-tajemnic dzięki której choć troszkę wiem jak podejść do tego by pomóc córce
Awatar użytkownika
molinkapol
Posty: 106
Rejestracja: 27 gru 2018, 10:39

Re: Szkoła policealna

Post autor: molinkapol »

Ja szukam teraz również podręczników do szkoły i trafiłam na ofertę z strony https://www.taniaksiazka.pl/wydawnictwo/nowa-era gdzie oferty są naprawdę bardzo interesujące, na pewno warto będzie się tutaj rozejrzeć by nie przepłacać stacjonarnie.
Awatar użytkownika
adam-levine
Posty: 24
Rejestracja: 03 sty 2020, 12:23

Re: Szkoła policealna

Post autor: adam-levine »

Ciekawa opcja to studia podyplomowe. Np. w WSB można robić je z każdego miejsca świata, dzięki powstaniu czegoś takiego, jak Uniwersytet Wirtualnej Edukacji. Jak sama nazwa wskazuje - pozwala na zdalne studiowanie, łączenie studiów z pracą i innymi, np. rodzinnymi obowiązkami. Polecam!
ODPOWIEDZ