Szkolenia dla praconików

Inne tematy.
Awatar użytkownika
Branka
Posty: 115
Rejestracja: 04 sty 2019, 15:17

Szkolenia dla praconików

Post autor: Branka »

Ktoś z was może organizował jakieś szkolenia dla swoich pracowników? Wydaje mi sie, ze gdy zorganizuje coś takiego oni na tym skorzystają ale moja firma też bedzie znacznie lepiej prosperowac. Udało mi się, juz tutaj https://wartoszkolic.pl/o-nas/ , znaleźć informacje o organizowaniu różnego rodzaju szkoleń. Wiecie może jak wygląda to w praktyce?
Awatar użytkownika
Terenia08
Posty: 106
Rejestracja: 10 lut 2019, 16:26

Re: Szkolenia dla praconików

Post autor: Terenia08 »

Według mnie zawsze warto jest dbać o rozwój i podnoszenie umiejętności swoich pracowników. Na przykład prowadząc salon kosmetyczny, trzeba koniecznie wysyłać swoich pracowników na kursy doszkalające chociażby ze stylizacji brwi i rzęs - http://patrycjazielinska.pl/. Takie zabiegi są ostatnio bardzo w modzie i każdy salon powinien móc je zaoferować swoim klientkom. Dodatkowo pracownicy z certyfikatami potwierdzającymi odbycie takiego kursu są bardziej wiarygodni i budzą większe zaufanie.
Awatar użytkownika
obenka
Posty: 99
Rejestracja: 08 lut 2019, 13:31

Re: Szkolenia dla praconików

Post autor: obenka »

W swoim salonie chciałabym wprowadzić do oferty wykonywanie makijażu permanentnego, a koleżanka z branży, która wykonuje już tego typu makijaże poleciła mi szkolenia i kursy firmy NEWLOOKs w Warszawie https://www.permanentny.com. Zależy mi na tym, aby zapewnić swoim klientom wysoki poziom usług, dlatego chciałabym zainwestować w najlepsze szkolenie makijażu permanentnego z którego ja i moi pracownicy mogliby skorzystać. Czytałam opinie i wiele osób pisało, że są to praktyczne indywidualne kursy makijażu permanentnego z doświadczoną trenerką, wykonuje się wiele ćwiczeń na modelkach zdobywając konkretne umiejętności.Chyba zdecyduję się na takie rozwiązanie.
Marina
Posty: 426
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:17

Re: Szkolenia dla praconików

Post autor: Marina »

A jak prowadzicie w Waszych firmach dokumentację związaną z zatrudnieniem pracowników? Czy akta osobowe są u Was podzielone na cztery części, zgodnie z najnowszymi przepisami? Na stronie http://akta-osobowe.pl/ możecie się nieco więcej na temat takich akt dowiedzieć, polecam :)
ODPOWIEDZ