szkolenia

Inne tematy.
Awatar użytkownika
lilkka22
Posty: 104
Rejestracja: 27 gru 2018, 11:04

szkolenia

Post autor: lilkka22 »

Gdzie szukacie dobrych szkoleń aby się rozwijać?
Awatar użytkownika
molinkapol
Posty: 106
Rejestracja: 27 gru 2018, 10:39

Re: szkolenia

Post autor: molinkapol »

Jeśli chodzi o mnie to jako księgowa jestem wysyłana odgórnie przez zarząd na specjalistyczne szkolenia z zakresu podatków i przepisów prawnych aby być na bieżąco. Obecnie jestem zapisana na szkolenie sse dotyczące specjalnych stref ekonomicznych. Poruszane tam będą prawne i podatkowe aspekty prowadzenia firmy w takiej strefie więc idealne dla mnie jako księgowej.
Marina
Posty: 426
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:17

Re: szkolenia

Post autor: Marina »

Ja takich szkoleń zazwyczaj szukam w internecie, czasami można bowiem trafić na naprawdę fajne kursy w niewysokiej cenie. A ostatnio nawet udało mi się znaleźć kilka kursów całkowicie za darmo ;) Są one dostępne na stronie http://kursy-edu.net.pl/darmowe-kursy/, a oferuje je mogąca pochwalić się sporym doświadczeniem i zaufaniem firma szkoleniowa Kar Group. Polecam ;)
Awatar użytkownika
robbastin
Posty: 319
Rejestracja: 05 maja 2019, 16:35

Re: szkolenia

Post autor: robbastin »

Czy podczas szkoleń, zauważyliście może jakieś rozrywki lub gry, mające na celu urozmaicenie takiego spotkania? Ja nigdy na takim szkoleniu nie byłam, jednakże koleżanka mi opowiadała, że u niej w firmie pojawiły się gry szkoleniowe , które miały na celu poprawić ich współpracę i polepszyć ogólny kontakt między pracownikami. Według mnie, to bardzo ciekawa sprawa. Co myslicie?
Awatar użytkownika
Terenia08
Posty: 106
Rejestracja: 10 lut 2019, 16:26

Re: szkolenia

Post autor: Terenia08 »

Wiele firm wysyła swoich pracowników na różnego rodzaju szkolenia lub samodzielnie je organizuje. Najlepiej takie szkolenie zorganizować w jakimś przystosowanym do tego hotelu (np. sala szkoleniowa kraków). W takich miejscach szkolenia są obsługiwane przez profesjonalistów, wszystko jest zapewniane łącznie z wyżywieniem i noclegami. A o rozwój pracowników trzeba dbać, żeby mogli podnosić swoją wiedzę i kwalifikacje.
Awatar użytkownika
Plazowiczka
Posty: 35
Rejestracja: 08 paź 2019, 7:19

Re: szkolenia

Post autor: Plazowiczka »

Macie już coś na oku? Myślę, że fajnie by było postawić na coś, co zagwarantuje wam dodatkowe źródło przychodu. Ja bardzo chciałabym sprawnie umieć zainwestować swoje pieniądze. Podobno jedną z pewniejszych inwestycji są nieruchomości i tu chciałabym spróbować swoich sił. Na początku pewnie postawie na warsztaty od https://wiwn.pl/ Przygotowują tu do takich zadań.
Awatar użytkownika
lajla
Posty: 208
Rejestracja: 23 paź 2019, 16:55

Re: szkolenia

Post autor: lajla »

Firm oferujących szkolenia jest cała masa, fajnie, że temat się rozpoczął i można skorzystać ze swego rodzaju poleceń. Nie jest wcale trafić na dobrą oraz rzetelną firmę tego typu. Ja ze swej strony mogę polecić firmę Zawodowe Szkolenia, https://www.altkomakademia.pl/ , może komuś przyda się namiar.
Awatar użytkownika
laila
Posty: 2
Rejestracja: 15 lis 2019, 11:37

Re: szkolenia

Post autor: laila »

Internet jest najlepszym źródłem informacji o szkoleniach: https://inauka.pl. Jak już wybierasz kursy internetowe to możesz je rozpocząć praktycznie od razu, bez czekania na termin.
Awatar użytkownika
luna
Posty: 14
Rejestracja: 26 wrz 2019, 19:11

Re: szkolenia

Post autor: luna »

od siebie mogę polecić szkolenia online z https://growth.town/ korzystam z ich platformy edukacyjnej już 3 miesiąc i powiem wam, że nawet bez wychodzenia z domu można sie czegoś nauczyć. Dla mnie super bo tematyka digital marketingu, lead generation i startupów jest mi bardzo bliska.
Awatar użytkownika
awoli
Posty: 156
Rejestracja: 27 maja 2019, 19:39

Re: szkolenia

Post autor: awoli »

Możecie też zerknąć sobie na te szkolenia https://leadership-center.pl/scrummaster/ . Mają tam wiele ciekawych propozycji dla pracowników o różnych kwalifikacjach, którzy pracują w firmach niezależnie od branży. Warto sobie je sprawdzić. Należy się rozwijać i cały czas iść do przodu, aby być wartościom pracownikiem na rynku.
Awatar użytkownika
lilkka22
Posty: 104
Rejestracja: 27 gru 2018, 11:04

Re: szkolenia

Post autor: lilkka22 »

Apropo szkoleń to jest kilka dobrych miejsc do których warto się będzie udać, na pewno na stronie jaką jest https://www.seka.pl/uslugi/szkolenia-i- ... p-on-line/ Znajdziesz dobre szkolenia zawodowe oraz te z zakresu BHP. Cennik mają bardzo atrakcyjny więc warto się zastanowić.
wróg

Re: szkolenia

Post autor: wróg »

Ja ostatnio trafiłam na ciekawy blog Glovex: https://blog-glovex.pl/, który bierze pod lupę wszelkie zagadnienia dotyczące przepisów BHP. Warto tam zajrzeć, ponieważ możecie zdobyć nowe informacje, które przydadzą wam się w pracy. Uważam generalnie, że warto czasami poczytać jakieś blogi
Justyną45

Re: szkolenia

Post autor: Justyną45 »

Moim hobby stało się tworzenie szkoleń. Po pracy starałam się tworzyć nowe kursy dzięki czemu uaktualniałam i usystematyzowałam swoją wiedzę z zakresu pakietu MS Excel. Polecam zajrzeć na kursexcel.pl, tam znajdziesz moje wszystkie materiały. Hobby przerodziło się w nowy zawód.
włość

Re: szkolenia

Post autor: włość »

Jeśli chodzi Wam o dobre sale szkoleniowe, to mam miejsce w Warszawie - https://www.creativeedge.pl/
Chciałem Wam polecić, bo miejsce jest idealne: klimat odpowiedni zarówno do profesjonalnych, biznesowych spotkań, jest też strefa relaksu. Do wyboru 5 sal, które pomieszczą do 50 osób. Warto dopytać o szczegóły.
ODPOWIEDZ