Szkolenia

Inne tematy.
Awatar użytkownika
maxy223
Posty: 34
Rejestracja: 09 kwie 2019, 16:00

Szkolenia

Post autor: maxy223 »

Siemanko, jakie macie zrobione szkolenia? Ostatnio zastanawiam się nad tym by poszerzyc swoje horyzonty. Myślałam coś o szkoleniu z zamówień publicznych i przetargów. Jest to bardzo złożona sprawa, o czym można się przekonac po przeczytaniu artykułów z https://www.portalzp.pl/zmiana-umowy/wa ... -9451.html . Co sądzicie?
Awatar użytkownika
Karolek
Posty: 7
Rejestracja: 25 mar 2019, 13:38

Re: Szkolenia

Post autor: Karolek »

Szkolenia są po to, aby zdobyć kompetencje zawodowe, więc tak naprawdę każdy może mieć zupełnie inne kursy. Swoją drogą, ważne jest też miejsce, w którym owo szkolenie się odbywa - ja ostatnio uczestniczyłem w szkoleniu dla pracowników korporacyjnych w Rezydencji Hotel Luxury, mają naprawdę świetnie przygotowane sale konferencyjne, zresztą sami zobaczcie: https://www.rezydencjahotel.pl/biznes/konferencje sale konferencyjne
Można jednocześnie szkolić się, integrować i odpoczywać.
Awatar użytkownika
Karinka
Posty: 5
Rejestracja: 09 maja 2019, 16:55

Re: Szkolenia

Post autor: Karinka »

W razie potrzeby skorzystam z tego. Dzięki za Twoją propozycję.
Większości blizn nie widać.
Marina
Posty: 426
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:17

Re: Szkolenia

Post autor: Marina »

A skoro już o szkoleniach mowa, to jakie szkolenia powinno się Waszym zdaniem zapewnić pracownikom w firmie? Widziałam ostatnio, że na przykład firma https://mwinspektorzy.pl/szkolenia-z-oc ... -osobowych zajmuje się przeprowadzaniem profesjonalnych szkoleń z zakresu przepisów RODO związanych z ochroną danych osobowych :) jak sądzicie, czy warto wysłać pracowników na takie szkolenia?
Awatar użytkownika
penks
Posty: 72
Rejestracja: 06 lut 2019, 12:41

Re: Szkolenia

Post autor: penks »

Ostatnie szkolenie na jakim byłam dotyczyło makijażu permanentnego. Na indywidualne szkolenie zdecydowałam się tutaj https://www.permanentny.com/ i uważam, że to była najsłuszniejsza decyzja. Trenerka poświęca czas tylko jednej osobie, przez co jesteś w tanie bardzo dużo się nauczyć zarówno teoretycznie, ale i praktycznie, a na tej wiedzy zależało mi najbardziej. Moim zdaniem dokładnie tak powinny wyglądać szkolenia.
Awatar użytkownika
gubinko
Posty: 76
Rejestracja: 05 sty 2019, 18:19

Re: Szkolenia

Post autor: gubinko »

Może się orientujecie gdzie najlepiej zorganizować takie właśnie konsultacje związane z biznesem? Dostałam namiary na restauracja w Wieliczce , ale potrzebuję dodatkowych opinii o tym miejscu. Słyszałam, że ma odpowiedni klimat, wystrój, a do stołów podają same frykasy. To prawda, że nadaje się idealnie na poważne spotkanie z kontrahentami?
Awatar użytkownika
Marika
Posty: 59
Rejestracja: 07 sty 2019, 14:43

Re: Szkolenia

Post autor: Marika »

Mój mąż ostatnio zaczął chodzić na szkolenia z medycyny estetycznej do http://szkolenia-dla-lekarzy.pl/. Jest bardzo zadowolony z tej współpracy. Mam nadzieję, że uda nam się otworzyć w końcu klinikę medycyny estetycznej.
Awatar użytkownika
robbastin
Posty: 319
Rejestracja: 05 maja 2019, 16:35

Re: Szkolenia

Post autor: robbastin »

Ostatnio trafiłam na ciekawą stronę, dotyczącą szkoleń coachingowych. Tutaj: https://www.facebook.com/renataimbierowiczCoaching/ możecie sprawdzić jakie tematy są poruszane na tych spotkaniach, które prowadzi Pani Renata Imbierowicz. Według mnie, takie szkolenia przydadzą się każdej kobiecie, która ma problemy ze swobodnym mówieniem o swoich potrzebach względem partnera.
Awatar użytkownika
rodzinna
Posty: 33
Rejestracja: 09 cze 2019, 10:57

Re: Szkolenia

Post autor: rodzinna »

Jeśli chodzi o różne szkolenia dla firm to ja odsyłam do strony https://www.sdps.com.pl/. Znajdziecie tam wiele ciekawych możliwości jak na przykład szkolenia PPOŻ czy BHP. Polecam się rozejrzeć.
Awatar użytkownika
Mikka
Posty: 82
Rejestracja: 17 kwie 2019, 0:11

Re: Szkolenia

Post autor: Mikka »

Przyznam się, że zaproponowaliście bardzo fajne opcje szkoleń. A czy ktoś z was chciałbym wybrać się na szkolenie w zakresie obsługi drukarki 3d i ogólnie chciałby poznać tą niezwykłą technologię? Bo znalazłam tutaj https://drukarki3d.pl/oferta/szkolenia całkiem fajne szkolenie.
Awatar użytkownika
diwa
Posty: 51
Rejestracja: 08 sty 2019, 13:44

Re: Szkolenia

Post autor: diwa »

Różne szkolenia dla firm ma też w ofercie firma szkoleniowa https://biznesedukator.pl/. Oferują oni między innymi szkolenia handlowe, szkolenia z negocjacji czy z HR. Wszystko to przyda się nam w dalszej pracy.
Awatar użytkownika
rybitwa
Posty: 49
Rejestracja: 09 cze 2019, 11:19

Re: Szkolenia

Post autor: rybitwa »

W każdej branży dostępne są jakieś szkolenia. Ostatnio trafiłam na szkolenia z zakresu medycyny estetycznej: http://pimik.pl/. Spodobały mi się bardzo takie możliwości. Uważam, że trzeba się rozwijać.
Awatar użytkownika
Juliet68
Posty: 23
Rejestracja: 25 mar 2019, 17:21

Re: Szkolenia

Post autor: Juliet68 »

U mnie w firmie też przydałyby się szkolenia z zasad wykorzystania rozwiązań przemysłowych, i właśnie szukam jakiejś pewnej marki która dobrze zna temat, wy jakąś znacie? Bo ja trafiłam w sieci na reklamę firmy https://www.uponor.pl/pl-pl/infra i wydaje mi się że będzie idealna, co myślicie?
Awatar użytkownika
kurka
Posty: 18
Rejestracja: 09 cze 2019, 11:51

Re: Szkolenia

Post autor: kurka »

Na rynku dostępne są różne szkolenia. Warto chociażby zainteresować się tymi dostępnymi na stronie https://hrsensor.pl/. Uważam, że szkolenia z zakresu HR, księgowości czy finansów mogą okazać się przydatne.
Awatar użytkownika
pika
Posty: 33
Rejestracja: 10 sty 2019, 10:49

Re: Szkolenia

Post autor: pika »

Jeśli chodzi o szkolenia organizowane w firmach takie jak BHP to najlepiej w tym celu wynająć firmę szkoleniową, która zajmie się ich organizacją. Można rzucić okiem na przykład na stronę https://www.sdps.com.pl/ . Tam znajdziecie więcej informacji na ten temat.
Awatar użytkownika
awoli
Posty: 156
Rejestracja: 27 maja 2019, 19:39

Re: Szkolenia

Post autor: awoli »

Jak chcecie się uczyć od praktyków, to tutaj https://adwokat-wroclaw.biz.pl/szkolenia-prawne/ są ciekawe szkolenia. Ja się wybieram na to dotyczące tajemnicy przedsiębiorstwa. Tyle się o tym mówi, a tak naprawdę mało który z przedsiębiorców wie co i jak chronić. Zastanawiam się też nad tym dotyczącym umów, bo temat też bardzo ciekawy i przydatny. Podoba mi się to, że te szkolenia prowadzą prawnicy, a więc ludzie nie tylko posiadający wiedzę, ale również doświadczenie praktyczne.
Awatar użytkownika
lajw
Posty: 90
Rejestracja: 18 maja 2019, 13:47

Re: Szkolenia

Post autor: lajw »

Szkolenia to inwestycja w siebie, więc warto z nich korzystać. Zarówno z tych obowiązkowych, jak i tych dobrowolnych. Dają nam one zazwyczaj wiele nowych informacji i wiedzy, którą potem wykorzystujemy. Ja z reguły korzystam jeszcze z poradników w sieci na różne tematy. Tutaj https://www.pinesska.pl/tematy/spoleczenstwo/ często zaglądam, bo mają takich naprawdę sporo.
Awatar użytkownika
Kimm
Posty: 32
Rejestracja: 24 cze 2019, 12:47

Re: Szkolenia

Post autor: Kimm »

Zajrzyjcie na stronę https://www.sdps.com.pl/. Jest to firma szkoleniowa, która świadczy usługi szkoleniowe dla innych firm. Przeprowadzają między innymi szkolenia BHP, PPOŻ, czy kursy z pierwszej pomocy i SEP.
Awatar użytkownika
Winiett
Posty: 87
Rejestracja: 15 sie 2019, 14:38

Re: Szkolenia

Post autor: Winiett »

Przeważnie szukamy czegoś z zakresu naszego wykształcenia, tak żeby jeszcze być lepszym specjalistą. Jednak ja zamierzam postawić na coś zupełnie innego, znaleźć sobie jaką alternatywę zarobkową. Znalazłam już warsztaty od https://wiwn.pl/ Zastanawiam się nad inwestycją w mieszkanie pod wynajem, a tu można dowiedzieć się sporo na ten temat.
Awatar użytkownika
labrador
Posty: 19
Rejestracja: 29 cze 2019, 19:36

Re: Szkolenia

Post autor: labrador »

Bardzo ważne jest to, by szkolenia były przeprowadzane w sposób merytoryczny i były zasadne. U nas będzie za jakiś czas wdrażany system enova, dlatego wdrożenie i szkolenie będzie realizowane przez http://www.vattax.pl/wdrozenia-i-szkolenia-z-enova-365/. Ciekawe, jak szybko po takim szkoleniu uda się nam opanować system.
Awatar użytkownika
lajla
Posty: 208
Rejestracja: 23 paź 2019, 16:55

Re: Szkolenia

Post autor: lajla »

Wiecie co, osobiście uważam, że takie szkolenia są naprawdę potrzebne, żeby ciągle się rozwijać i poszerzać swoje horyzonty. Jeżeli interesuje was ten temat, to polecam zajrzeć tutaj : https://www.altkomakademia.pl/ z pewnością zainteresuje was ich oferta przedstawiona na stronie.
Awatar użytkownika
awoli
Posty: 156
Rejestracja: 27 maja 2019, 19:39

Re: Szkolenia

Post autor: awoli »

Wszystko zależy od tego co kto lubi. Moje zdanie jest takie, że najlepiej decydować się na szkolenia, dzięki którym nasza praca będzie bardziej wartościowa i skuteczna. Właśnie tego oczekują pracodawcy. Tutaj https://leadership-center.pl/scrummaster/ warto sobie zerknąć. Opcja jest naprawdę ciekawa i godna uwagi.
Awatar użytkownika
zuzanka
Posty: 13
Rejestracja: 21 lip 2019, 17:32

Re: Szkolenia

Post autor: zuzanka »

Bardzo ważnym szkoleniem jest szkolenie z zakresu BHP. Jeżeli prowadzimy jakąś firmę to dobrze przeprowadzić takie szkolenie dla swoich pracowników. Na https://www.seka.pl/uslugi/szkolenia-i- ... /kurs-bhp/ znajdziecie bardzo fajne szkolenia. Seka prowadzi fajne kursy w postaci e-learningu.
Awatar użytkownika
awoli
Posty: 156
Rejestracja: 27 maja 2019, 19:39

Re: Szkolenia

Post autor: awoli »

Tutaj http://www.mamnewsa.pl/artykuly-sponsor ... ie-dowiesz warto sobie zerknąć. Jest tam bowiem namiar na ciekawy artykuł właśnie na temat rozwoju i zarządzania organizacją i produkcją. Generalnie jest tam wytłumaczone na czym polega filozofia kaizen. Poczytajcie sobie na ten temat. Jest tam wiele cennych informacji.
Awatar użytkownika
lilkka22
Posty: 104
Rejestracja: 27 gru 2018, 11:04

Re: Szkolenia

Post autor: lilkka22 »

Jeżeli chodzi o prowadzenie własnego biznesu to na pewno przydadzą Ci się okresowe szkolenia BHP twoich pracowników. Na stronie https://firebhpsecurity.pl/ znajdziesz pełen pakiet szkoleń który może okazać się dla Ciebie niezbędny. Twoi pracownicy na pewno muszą znać zasady BHP aby nie doszło do niechcianych sytuacji.
Awatar użytkownika
Happy_ja
Posty: 124
Rejestracja: 18 maja 2020, 20:46
Lokalizacja: bytów
Kontakt:

Re: Szkolenia

Post autor: Happy_ja »

Myślę, że uczestnicy szkolenia po zajęciach na pewno ucieszyliby się z jakiegoś drobnego prezentu. Ja ostatnio po szkoleniu otrzymałam od firmy organizującej plecak szmaciany z logo i było to bardzo miłe, noszę go do dzisiaj i bardzo mi się przydaje jak jadę na zakupy rowerem.
Oferta WS TEX
bóg

Re: Szkolenia

Post autor: bóg »

Jak budowa to zwróć uwagę na BHP żeby wszystko szło zgodnie z przepisami. Dużo porad znajdziesz tutaj https://blog-glovex.pl/ i dzięki nim unikniesz wypadku na placu budowy. Polecam zapoznać się z ich poradami bo naprawdę warto. Sprawdźcie sami ich ofertę, bo w moim odczuciu i przekonaniu jest najlepsza cenowo. Poza tym znajdziecie tam fachowców!
Zośka

Re: Szkolenia

Post autor: Zośka »

Witam wszystkich zainteresowanych tematem. Jeżeli chcecie zostać policjantem i obawiacie się o test wiedzy do policji , to polecam Wam stronę, z której sam korzystałem podczas moich przygotowań. Dzięki przerobieniu materiałow ze strony udało mi się osiągnąć bardzo dobry wynik.
ODPOWIEDZ