Szlachetny Gest

Inne tematy.
Awatar użytkownika
Korniszon
Posty: 18
Rejestracja: 08 sty 2019, 17:56

Szlachetny Gest

Post autor: Korniszon »

Z pewnością jest wśród forumowiczów wielu, którzy nie potrafią przejść obojętnie koło drugiego człowieka. Zwłaszcza gdy ten potrzebuje pomocy i często nie potrafi tej prośby sam wyartykułować bo jest zbyt mały. Takich podopiecznych gromadzi fundacja Szlachetny Gest, która wspiera dzieciaki i ich rodziców w ;powrocie do zdrowia. Zobaczcie sami, jak można im pomoc: http://szlachetnygest.pl/ . Zachęcam do bycia dobrym i pomocnym człowiekiem!
Awatar użytkownika
gubinko
Posty: 76
Rejestracja: 05 sty 2019, 18:19

Re: Szlachetny Gest

Post autor: gubinko »

Pewnie że tak !!!! Ja co roku jak się rozliczam, to szukam fundacji , której mogę przekazać 1 % podatku, wiem że może to nie dużo , ale jak tak wszyscy przekazują to przecież sumka się uzbiera i mają na leczenie itd. ja w tym roku swój 1 % przekazałam fundacji Szlachetny Gest http://szlachetnygest.pl/ i zamierzam jeszcze wesprzeć tą fundacje.
Awatar użytkownika
Renti
Posty: 63
Rejestracja: 18 sty 2019, 16:03

Re: Szlachetny Gest

Post autor: Renti »

Zwracam się do osób, które nie dowierzają w cierpienie podopiecznych właśnie tej Fundacji Szlachetny Gest http://szlachetnygest.pl/ . Wystarczy wejść na stronę i zobaczyć na zdjęciach ciężko chore maluchy. One czekają na pomoc każdego, kto ma dobre serce. Czekają na drogie leki, których ich rodzice nie są w stanie sfinansować.
ODPOWIEDZ