tablet

Inne tematy.
Awatar użytkownika
magdap
Posty: 63
Rejestracja: 10 lut 2020, 15:29

tablet

Post autor: magdap »

Dzień dobry, czy ktoś z Was posiada może urządzenie Getac f110? Czy warto w nie zainwestować? Mam na myśli konkretnie do pracy kurierskiej.
Awatar użytkownika
diska
Posty: 26
Rejestracja: 17 maja 2020, 14:13

Re: tablet

Post autor: diska »

Posiadając tablet i korzystając z niego warto zastanowić się nad jakimś oprogramowaniem antywirusowym. Ja zdecydowałam się na to, które znalazłam na stronie https://gdata.pl/mobile-internet-security-android . Wiadomo, że nikt z nas nie chce aby dane zawarte na naszych urządzeniach mobilnych dostały się w niepowołane ręce.
Awatar użytkownika
awoli
Posty: 156
Rejestracja: 27 maja 2019, 19:39

Re: tablet

Post autor: awoli »

Jeśli szukacie dobrego sprzętu, to warto sobie tutaj https://www.sferis.pl/tablety-3915 zerknąć. Jest tam bowiem wiele ciekawych propozycji. Każdy model jest dokładnie opisany, więc można wybrać rozwiązanie w pełni dopasowane do swoich potrzeb. Nie da się ukryć, że taki sprzęt się przydaje w różnych sytuacjach.
Awatar użytkownika
awoli
Posty: 156
Rejestracja: 27 maja 2019, 19:39

Re: tablet

Post autor: awoli »

A tutaj https://idream.pl/ipad.html już sprawdzaliście ofertę? Jeśli nie, to myślę, że warto. Jest tam bowiem wiele ciekawych i praktycznych propozycji, jeśli chodzi o iPady, ale nie tylko. Warto się tam na spokojnie rozejrzeć. Znajdziecie tam bowiem profesjonalny sprzęt. Należy pamiętać, ab takie zakupy robić w sprawdzonych miejscach.
Awatar użytkownika
gament
Posty: 535
Rejestracja: 18 lip 2019, 19:34

Re: tablet

Post autor: gament »

Ostatnio sporo szukałem w Internecie informacji na ten temat, i udało się rozwiać wątpliwości. Już nie musisz błądzić i tracić czas na szukanie odpowiedzi na twoje pytania, bo zrobiłem to za Ciebie! Wystarczy że wejdziesz w tę stronę www https://solectric.sklep.pl/tablety-graficzne-huion
ODPOWIEDZ