Uprawnienia dla elektryka

Inne tematy.
Marina
Posty: 426
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:17

Uprawnienia dla elektryka

Post autor: Marina »

Witajcie.
Jeśli ktoś z Was szukałby kursu SEP, pozwalającego uzyskać specjalne uprawnienia elektryczne SEP G1, to polecam zapoznać się z ofertą na stronie internetowej https://kursy-sep.com.pl/. Jak widać taki kurs możecie odbyć on-line, czyli bez wychodzenia z domu, co może się okazać dla Was bardzo wygodnym rozwiązaniem ;)
buśko

Re: Uprawnienia dla elektryka

Post autor: buśko »

Niestety, ale ja w tej kwestii nie mogę wam pomóc, bo kompletnie się na tym nie znam. Mogę jedynie powiedzieć, że pracownicy firmy usługowej Salwis https://salwis.pl/oferta/ mają stosowne uprawnienia, nie tylko do samej instalacji, ale i do jej projektowania. Z podanej strony dowiecie się także, że oni zajmują się automatyką przemysłową i usprawnieniami elektrycznymi.
Awatar użytkownika
gament
Posty: 535
Rejestracja: 18 lip 2019, 19:34

Re: Uprawnienia dla elektryka

Post autor: gament »

Ostatnio na wielu witrynach internetowych ukazało się kilka artykułów na ten temat ale ciężko było znaleźć rzetelne i sensowne informacje... Odwiedziłem kilka stron ale to tutaj najlepiej opisali ten problem dlatego kliknij w ten w ten odnośnik. https://e-mierniki.pl/c/mierniki-cegowe
Zośka

Re: Uprawnienia dla elektryka

Post autor: Zośka »

Czy są tutaj osoby zainteresowany zrobienie uprawnień budowlanych? Uprawnienia budowlane dają bardzo wiele możliwości w zyciu zawodowym, co wiąże się również z wyższymi zarobkami. Dlatego chciałbym Wam polecić interesującą stronę - https://uprawnienia-budowlane.pl , na której znajdziecie wiele różnych programów do nauki.
Awatar użytkownika
gament
Posty: 535
Rejestracja: 18 lip 2019, 19:34

Re: Uprawnienia dla elektryka

Post autor: gament »

Od dłuższego czasu szukasz odpowiedzi jak poradzić sobie z tym problemem ? Otóż mam dla Ciebie wspaniałą informację! Poświęciłem trochę swojego cennego czasu aby dowiedzieć się więcej na ten temat i o to są wyniki moich poszukiwań : https://czujniki.com.pl/

śmieciarki brzesko
ODPOWIEDZ