Wakacje w Katowice

Inne tematy.
Awatar użytkownika
klavdia
Posty: 10
Rejestracja: 24 wrz 2019, 16:55

Wakacje w Katowice

Post autor: klavdia »

Chciałbym udać się na wycieczkę do Katowice na święta Bożego Narodzenia. Powiedz mi, jak będzie wygodniej poruszać się po mieście? który transport jest lepszy?
Awatar użytkownika
arlekina
Posty: 3
Rejestracja: 25 wrz 2019, 11:34

Re: Wakacje w Katowice

Post autor: arlekina »

Aby zobaczyć wszystko lepiej chodzić po mieście
Awatar użytkownika
malenna
Posty: 4
Rejestracja: 25 wrz 2019, 11:43

Re: Wakacje w Katowice

Post autor: malenna »

W Katowicach jest wiele ciekawych miejsc. Ale jeszcze piękniejsze i parki poza Katowice. Byłbyś lepszy wypożyczalnia samochodów katowice że można było zobaczyć piękno miasta. I to będzie zima. Podróżowanie samochodem jest wygodniejsze.

rodzaje klientów na rynku
Awatar użytkownika
nicon14
Posty: 35
Rejestracja: 22 lip 2019, 14:30

Re: Wakacje w Katowice

Post autor: nicon14 »

Jeśli wybierasz się zimą, to najlepiej korzystać z Uberów. Ewentualnie komunikacją miejską, jeśli chcesz marznąć na przystankach :p

Katowice są naprawdę piękne. W okresie zimowym nie możesz przegapić także targów bożonarodzeniowych na rynku (jedne z ładniejszych w Polsce).

Co do noclegów, nie polecam wynajmować w centrum Katowic. Znacznie lepiej poszukać czegoś na obrzeżach lub w pobliskich miastach. Ale o tym doczytasz więcej tutaj. Z Bytomia czy Chorzowa szybko dojedziesz do centrum Katowic tramwajem.
Awatar użytkownika
rowerowy
Posty: 60
Rejestracja: 04 sie 2019, 11:15

Re: Wakacje w Katowice

Post autor: rowerowy »

W samych Katowicach to jednak sam nocleg może nie być wygodny. Duże miasto, to i hałasy i inne takie. Może lepiej wybrać ten https://www.rezydencjahotel.pl/oferty elegancki 4-gwiazdkowy hotel z królewskimi śniadaniami, ale i Strefą Relaksu? Od Katowic to tylko ok. minut drogi samochodem, więc prawie nic. A jaka wygoda.
Awatar użytkownika
Plazowiczka
Posty: 35
Rejestracja: 08 paź 2019, 7:19

Re: Wakacje w Katowice

Post autor: Plazowiczka »

Katowice z roku na rok coraz lepiej wyglądają. Miasto bardzo się rozwija, jest już bardzo ładny rynek tam, czego mi brakowało. Jednak Katowice to nie jest dla mnie jakieś bardzo atrakcyjne miejsc jeżeli chodzi o wakacje, jest dużo więcej innych ciekawych miast. Tu warto sobie sprawdzić takie portale jak https://www.esky.pl/lotniska/ap/sxf/berlin-schonefeld gdzie proponują tanie loty do praktycznie dowolnego kierunku świata. Może postawicie na inne europejskie miasto takie jak Berlin, Paryż, Londyn, Madryt? Warto przynajmniej raz w życiu zwiedzić każde z tych miast.
Awatar użytkownika
Romekkkk
Posty: 1
Rejestracja: 20 cze 2020, 17:19

Re: Wakacje w Katowice

Post autor: Romekkkk »

jeśli mówić o jakościowym serwie dzierżawy samochodów, to dla mnie na pierwszym miejscu zawsze oni -
bardzo jakościowo i przyjemna cena doradzam wszystkim!
https://www.bocubo.com/wypozyczalnia-sa ... walesa-gdn
Awatar użytkownika
Kamilla36
Posty: 247
Rejestracja: 07 gru 2019, 18:24

Re: Wakacje w Katowice

Post autor: Kamilla36 »

W obecnie panującej sytuacji nie dziwne jest, że najrozsądniej byłoby pojechać na wakacje własnym autem. Ewentualnie wypożyczonym. Jeśli musisz skorzystać z wynajmu, to na stronie: https://www.wynajmij-samochod.eu/wynaje ... elona-gora jest oferta świetnej wypożyczalni. Do wyboru jest wiele rodzajów aut (także osobowe), a do tego można ją znaleźć w różnych miejscach w Polsce.
Awatar użytkownika
Nashek
Posty: 4
Rejestracja: 10 sie 2020, 19:12

Re: Wakacje w Katowice

Post autor: Nashek »

Po co brać procent od każdej kwoty, a potem żyć z wiecznymi długami, jeśli możesz sam rozliczyć swój kawałek ciasta z tego życia? To prawda, nie rozumiem ludzi, którzy odmawiają wielu aktualnych możliwości www.hazardoweonline.net nie wiedziałem wiele wcześniej, ale zawsze starałem się liczyć tylko na siłę i szczęście. Nigdy nie wierzyłem, że pieniądze pojawią się w moim życiu znikąd.
ODPOWIEDZ