Wybór kawy do kawiarni

Inne tematy.
Awatar użytkownika
Branka
Posty: 115
Rejestracja: 04 sty 2019, 15:17

Wybór kawy do kawiarni

Post autor: Branka »

Skoro ma być to kawa do kawiarni to warto było by kupi,ć coś na prawde dobrej jakości. Jeżeli chcesz przyciągnąć do siebie klientów to może kup kawę w ziarnach i zajmij się jej mieleniem tuż przed podaniem? Wtedy klienci będą zachwyceni. Poszukaj w takich miejscach jak to https://akcesoriabaristy.pl/pl/c/Kawa/92 , kawy naprawde dobre jakości. Gdy zainwestujesz w produkt zysk będzie większy.
Awatar użytkownika
Terenia08
Posty: 106
Rejestracja: 10 lut 2019, 16:26

Re: Wybór kawy do kawiarni

Post autor: Terenia08 »

Kawa to oczywiście podstawowy surowiec, który jest wykorzystywany w kawiarni :D Dlatego musi być dobra gatunkowo, smaczna i aromatyczna. Ale nie tylko sam rodzaj kawy jest ważny. Również trzeba naprawdę dobrze wybrać sprzęt, za pomocą którego będzie przyrządzana. Widziałam w internecie porządne ekspresy firmy Adler - http://www.adler.com.pl/index.php/Main/Produkt/ad_4407. Taki ekspres musi na pewno być solidny i wytrzymały, żeby nie zepsuł się zbyt szybko. No i dobrze żeby kawa była przyrządzana szybko i w dużej ilości.
Awatar użytkownika
kizia45
Posty: 305
Rejestracja: 04 kwie 2019, 22:28

Re: Wybór kawy do kawiarni

Post autor: kizia45 »

Warto stawiać również na zupełnie niestandardowe elementy, które mogą przyciągnąć ciekawych nowych smaków kawoszy. Dlatego też zwróć uwagę na tę kwestię i postaw na nowe kawy smakowe, które przede wszystkim będą interesującym wyróżnieniem na tle innych propozycji. Warto na pewno zwracać uwagę na różnorodność, aby każdy mógł znaleźć coś dla siebie.
ODPOWIEDZ