Wymiana walut - kantor online

Inne tematy.
Awatar użytkownika
lekarzidiagnoza
Posty: 57
Rejestracja: 21 maja 2019, 21:55

Wymiana walut - kantor online

Post autor: lekarzidiagnoza »

Możecie wskazać jakiś dobry kantor online? Ja znalazłem Waluteo i jego oferta jest bardzo atrakcyjna. Pomijając już wygodę wymiany walut online, brak konieczności poszukiwania kantorów stacjonarnych np. za granicą w miejscach gdzie kiepsko się orientujemy. W Waluteo znajdziemy również niski spread, czyli różnicę w kursie sprzedaży i zakupu waluty.
Awatar użytkownika
piotrekm0
Posty: 29
Rejestracja: 25 lut 2020, 16:58

Re: Wymiana walut - kantor online

Post autor: piotrekm0 »

Alternatywą dla kantorów jest strona https://klik-24.com/ która umożliwija szybki przelew z Anglii do Polski bez dodatkowych opłat z dobrym przelicznkiem przewalutowania, korzystam z ich usług od dawna i jestem bardzo zadowolony.
Dżejkuś

Re: Wymiana walut - kantor online

Post autor: Dżejkuś »

Z tego co wiem wymiana walut wygodnie i bezpiecznie odbywa się zawsze w kantorze Pomarańczarnia.pl https://pomaranczarnia.pl/kontakt/Kanto ... ec-Sredzki . Tam wszystko macie pewność, że odbywa się legalnie. Firma już jakiś czas działa na rynku i cieszy się zaufanie wśród klientów. Także według mnie warto się do nich wybrać lub też drogą online rozpocząć wymianę.
żaneta

Re: Wymiana walut - kantor online

Post autor: żaneta »

Zazwyczaj swoje krypto wymieniam w http://www.tothemoon.pl/ . Jest tutaj także możliwość gdy nie możemy się zjawić osobiście w oddziale to można gotówkę odebrać w dowolnym bankomacie, podając sam kod, nie musimy mieć nawet do tego karty, więc to także duży plus
Monisia

Re: Wymiana walut - kantor online

Post autor: Monisia »

Wymiana walut to bardzo delikatny temat. Z pewnością każdy z nas słyszał chociaż raz o tym jak łatwo jest zrobić to korzystając przez internet. Natomiast jest też ciemna strona tego ponieważ jest wiele osób jakie zostały oszukane. Wystarczy poszukać w internecie ponieważ artykułów jest wiele. Stąd też tak dużą popularnością cieszą się nadal kantory stacjonarne. Szczególnie jak mówimy o wymianie jakichś większych sum pieniędzy. Dlatego warto skorzystać z porównywarek ofert typu - https://kantroom.pl/ ponieważ w kilka chwil znajdziemy najlepszy lokalny kantor, na podstawie opinii innych użytkowników. To także pewność tego, że nie będzie żadnych potencjalnych problemów.
ODPOWIEDZ