wyposażenie gastronomii

Inne tematy.
Rejmundś0692

wyposażenie gastronomii

Post autor: Rejmundś0692 »

Witam, interesują Cię produkty do wyposażenia gastronomii? Na https://gastroplaneta.pl/pl/c/Stoly-gastronomiczne/84 znajdziesz sklep, który w swojej ofercie posiada np. stoły gastronomiczne. Skąd kupowaliście do tej pory wyposażenie gastronomii? Warto kupować takie produkty z internetu?
danuśka

Re: wyposażenie gastronomii

Post autor: danuśka »

Prowadząc własny sklep bardzo ważne jest zadbanie o odpowiednie wyposażenie. Mój mąż ostatnio tutaj zamawiał https://montip.com.pl/ regał sklepowy piekarniczy z drewna i był bardzo zadowolony. bardzo dobra jakość jak i cena ;) ;) pozdrawiam gorąco ;)
moliśa

Re: wyposażenie gastronomii

Post autor: moliśa »

A tutaj https://www.gastropuls.pl/ już sprawdzaliście ofertę? Jeśli nie, to uważam, że warto. Jest tam bowiem wiele różnych ciekawych i praktycznych propozycji dopasowanych do konkretnych potrzeb gastronomicznych. Jest to idealne miejsce na zakupy. Dodatkowo od czasu do czasu można trafić na fajne promocje.
haniś

Re: wyposażenie gastronomii

Post autor: haniś »

Jeśli poszukujecie syfonów do bitej śmietany, to na pewno warto sobie zerknąć tutaj https://sklep.technica.pl/syfony-do-bit ... ayser-4925 . Mają tam ciekawy asortyment. Nie ma jednego idealnego rozwiązania, które wszędzie się sprawdzi. Trzeba zawsze wybierać produkty dopasowane do konkretnych potrzeb.
Kamiśka26

Re: wyposażenie gastronomii

Post autor: Kamiśka26 »

Jak dla mnie, obowiązkowym wyposażeniem w gastronomii jest piec do pizzy. U mnie ciągle jest użytkowany, bo wielu gości decyduje się na pizzę. Na stronie: https://gastromocni.pl/piece-do-pizzy są one dostępne w dobrych cenach, więc warto kupić piec tutaj.
Wojciechh23

Re: wyposażenie gastronomii

Post autor: Wojciechh23 »

Zapoznajcie się z marką Winterhalter, ich marka jest światowym liderem na rynku jeśli chodzi o zmywarki gastronomiczne. Ich sprzęt jest niezawodny i bardzo wydajny. Nawet upływu lat działa cały czas tak samo dobrze. Płaci się raz konkretnie (sprzęt jest drogi) ale warto, bo dzięki temu kuchnia może działać bezawaryjnie i bez przestojów, a to w tej branży jest bardzo ważne. Większość restauratorów zna tę markę i docenia jej niezawodność. Polecam wejść na forum branżowe, tam to w ogóle dużo opinii w tym temacie znajdziecie.
lolaa

Re: wyposażenie gastronomii

Post autor: lolaa »

A czy ma ktoś doświadczenie również z firmą https://www.gastromania.cz/nerezove-digestore.html ? Tak pytam, bo mnie się wydaje, że ich oferta jest naprawdę opłacalna. Poza tym podoba mi się fakt - że jest u nich taka szeroka dostępność na poszczególne sprzęty, czy przybory, artykuły gastro.
Awatar użytkownika
Marika
Posty: 55
Rejestracja: 07 sty 2019, 14:43

Re: wyposażenie gastronomii

Post autor: Marika »

Firma Iguana Grupa specjalizuje się w wyposażeniu gastonomii. Z ich pełną ofertą możecie zapoznać się właśnie na ich stronie internetowej. Firma ta ma wieloletnie doświadczenie w branży, za sobą wiele zrealizowanych z sukcesami projektów. Na pewno warto poczytać więcej - może to akurat będzie Wasz wybór.
ODPOWIEDZ