Żłobek w Warszawie

Inne tematy.
AlanŻ

Żłobek w Warszawie

Post autor: AlanŻ »

Hej. Moja żona chciałaby wrócić do pracy już od nowego roku, dlatego musimy znaleźć żłobek dla naszego dziecka. Chcemy by nasza córka miała dobrą opiekę. Polecicie coś?
AlanŻ

Re: Żłobek w Warszawie

Post autor: AlanŻ »

Znalazłem do tej pory http://www.hipopo.pl/ według mnie jest to strzał w 10!
Michałek02232

Re: Żłobek w Warszawie

Post autor: Michałek02232 »

Wybór żłobka jest naprawdę trudny, ponieważ w internecie można znaleźć naprawdę dużo ofert. Wydaje mi się, że żłobek mokotów jest warty uwagi, ponieważ każda zabawa, z którą dzieci mają do czynienia w tym żłobku, ma w swoim założeniu wywierać wspierający wpływ na rozwój dziecka.
maliś

Re: Żłobek w Warszawie

Post autor: maliś »

Na pewno na tej stronie https://www.wioski.co warto się na spokojnie rozejrzeć. Jest tam bowiem wiele ciekawych i praktycznych propozycji w tym zakresie. Uważam, że przede wszystkim należy stawiać na sprawdzone rozwiązania i powierzyć swoje dzieci kompetentnym osobom, które profesjonalnie podchodzą do opieki oraz edukacji maluchów.
Awatar użytkownika
gament
Posty: 535
Rejestracja: 18 lip 2019, 19:34

Re: Żłobek w Warszawie

Post autor: gament »

Ostatnio sporo szukałem w Internecie informacji na ten temat, i udało się rozwiać wątpliwości. Już nie musisz błądzić i tracić czas na szukanie odpowiedzi na twoje pytania, bo zrobiłem to za Ciebie! Wystarczy że wejdziesz w tę stronę www a dowiesz się więcej ... http://activekids.edu.pl
Ćma

Re: Żłobek w Warszawie

Post autor: Ćma »

Coraz więcej rodziców chce w świadomy sposób wspierać rozwój swoich pociech. Dlatego szukając żłobka czy przedszkola stawiają na miejsca, gdzie ważne są wzajemne relacje, otwartość i bliskość. Właśnie takie miejsca znajdziecie na https://www.wioski.co/blog/luzne-czesci
chacman14

Re: Żłobek w Warszawie

Post autor: chacman14 »

Jeśli zastanawiacie się czy zapisywać dziecko do żłobka czy nie to ja widziałam bardzo ciekawy i pomocny artykułów w tym temacie na blogu https://pozytywnarodzina.pl/edukacja-i- ... -rodzicow/ tam macie przedstawione korzyści tego rozwiązania i wybory dla rodziców. Sprawdźcie i się z tym zapoznajcie jeśli się wahacie.
ODPOWIEDZ