Trener personalny

Jogowanie najlepszym sposobem na relaks? Wątek dla wszystkich jogomaniaków. Asany, oddech i harmonia. Rekomendujemy szkoły jogi, maty i wiele innych.
Awatar użytkownika
Waryn
Posty: 1
Rejestracja: 30 maja 2022, 20:35

Trener personalny

Post autor: Waryn »

Ćwiczę od jakiegoś czasu jogę i jeśli mogę być z Wami szczera, to powiem tyle, że nie spodziewałam się, że tak bardzo sprawdzi się u mnie ten rodzaj sportu. Byłam dość pospinana, wiecznie bolały mnie plecy, a - odpukać w niemalowane - odkąd ćwiczę jogę jest lepiej. A ostatnio dodatkowo ćwiczę też w inny sposób, chodzę na trening EMS i jestem zachwycona.
Awatar użytkownika
lajla
Posty: 208
Rejestracja: 23 paź 2019, 16:55

Re: Trener personalny

Post autor: lajla »

Przyznam szczerze, że mam zamiar rozpocząć treningi i znalazłam ciekawe plany treningowe, na tej stronie: https://niedobylska.com/burn-it/plany-t ... -silownie/ . Moim zdaniem warto sięgnąć do tej oferty, ponieważ można tam znaleźć wysokiej jakości plany treningowe jak i żywieniowe. Ćwiczenia można wykonywać zarówno w domu jak i na siłowni.
Awatar użytkownika
Relna
Posty: 36
Rejestracja: 12 wrz 2019, 8:18

Re: Trener personalny

Post autor: Relna »

To zależy bo jako dodatek do ujędrnienia skóry przy treningu klasycznym to ja byłam osobiście zadowolona i lubiłam tę aktywność ale chyba jako podstawę by tylko taki trening wybrać to mniej

Duże znaczenie ma na pewno to do jakiego studia się wybierzemy na taki trening, osobiście polecam studio w Dębicy: https://www.ems-trening.pl/ems-training-studio-debica

miód z mniszka lekarskiego
zośkaa

Re: Trener personalny

Post autor: zośkaa »

Ostatnio zastanawiam się nad decyzją o inwestycji w odzież sportową dostępną na stronie https://nurkowy.com.pl/ . Asortyment jest imponujący, a co równie istotne, obsługa zamówień odznacza się szybką realizacją.
ODPOWIEDZ