Spray na komary

Czy warto wysłać dziecko na kolonie lub obóz? Sprawdzone obozy dla najmłodszych, opinie, rekomendacje.
Awatar użytkownika
Dorosława
Posty: 1
Rejestracja: 22 paź 2021, 22:03

Spray na komary

Post autor: Dorosława »

Wprawdzie do lata jeszcze sporo czasu, ale córka ma w planach pojechać w tym roku pierwszy raz na obóz harcerski, co ja naprawdę bardzo popieram, bo sama na takie jeździłam i z tych wyjazdów mam naprawdę przecudowne wspomnienia. Zastanawiam się, co w dzisiejszych czasach pakuje się dzieciakom na takie wyjazdy? Wiadomo, że obowiązkowo podstawą jest pewnie spray na komary i kleszcze, ale co jeszcze?
Leonia

Re: Spray na komary

Post autor: Leonia »

Słuchajcie, podbijam wątek, bo szukałam ostatnio naprawdę skutecznego preparatu nie tylko na komary, ale też na kleszcze i meszki, bo planowaliśmy weekend na biwaku, w lesie i nad wodą - więc sami rozumiecie, trzeba było się zabezpieczyć. Kupiłam Mosbito Tropical, nie wiem czy kojarzycie czy znacie ten produkt, ale jestem ogromnie zadowolona, super się sprawdził.
felixxa

Re: Spray na komary

Post autor: felixxa »

Też używam Mosbito Tropical, mieszkamy niedaleko lasu, często chodzę na spacery z psem, a za komarami i kleszczami zdecydowanie nie przepadam. Ale Mosbito się sprawdza, skutecznie je odstrasza, a przy tym naprawdę ładnie pachnie.
ODPOWIEDZ