Włóczykij- kolonie

Czy warto wysłać dziecko na kolonie lub obóz? Sprawdzone obozy dla najmłodszych, opinie, rekomendacje.
Awatar użytkownika
Karolek
Posty: 7
Rejestracja: 25 mar 2019, 13:38

Włóczykij- kolonie

Post autor: Karolek »

Czy ktoś wysyłał dziecko na kolonie z MCP Włóczykij z Krakowa? Chodzi o wyjazd do Międzywodzia 30.06 - 9. 07 2019.
Awatar użytkownika
Lawenda
Posty: 4
Rejestracja: 04 lip 2019, 10:30

Re: Włóczykij- kolonie

Post autor: Lawenda »

Tego organizatora nie znam, ale z pewnością są dostępne opinie w Internecie na ten temat.
Ja mogę podzielić się swoimi doświadczeniami odnośnie półkolonii w mieście. Pomagałam pare razy jako wolontariusz w organizowaniu zabaw i wyjść dla dzieci. I nie będę ukrywać, że wyszukiwaliśmy wiele atrakcji z pomocą Internetu.
Korzystaliśmy także z https://www.gdyniak.pl/ za pośrednictwem, którego poszukiwaliśmy wolontariuszy, pedagogów i wychowawców, czy to czas ferii zimowych w mieście, czy wakacji.

Mieliśmy także swoich sponsorów. Na prawdę organizatorzy wkładali w to wysiłek i swój czas, aby wywołać radość wśród podopiecznych.
Awatar użytkownika
Kar00lina
Posty: 1
Rejestracja: 21 paź 2019, 14:00

Re: Włóczykij- kolonie

Post autor: Kar00lina »

Swojego syna już od 3 lat wysyłam na obóz tenisowo-rowerowy organizowany przez firmę AgamaSport - https://www.agamasport.pl/oboz-tenisowy ... la-dzieci/. Za każdym razem jest bardzo zadowolony i chętnie co roku jeździ na ten obóz. Z pewnością wpływa na to, że lubi jeździć na rowerze oraz interesuje się tenisem. Lepszy taki obóz niż jak miałby siedzieć w domu przed telewizorem. Na obozie ma sporo ruchu a sport to zdrowie.
Awatar użytkownika
Plazowiczka
Posty: 35
Rejestracja: 08 paź 2019, 7:19

Re: Włóczykij- kolonie

Post autor: Plazowiczka »

Może warto też pomyśleć o obozach tematycznych dla swoich dzieci? Opcji jest to całkiem sporo. Ja chciałabym wysłać syna na obóz sportowy po prostu:) Warto zerknąć sobie tu na ofertę od https://camport.pl/campy-lato-2020/camp-sportowy-1101 Na pewno coś odpowiedniego dla waszego dziecka znajdziecie. Gwarantują tu świetne warunki i profesjonalną opiekę.
Martta

Re: Włóczykij- kolonie

Post autor: Martta »

Mój syn z przyjaciółmi w to lato pojedzie nad morze do miejscowości Niechorze, z innymi rodzicami znaleźliśmy fajną ofertę obozu https://tripky.pl/podroze/niechorze/ - będzie dużo atrakcji, ładna miejscowość, cenowo też jest ok, w dodatku mam już tego organizatora sprawdzonego, bo w zeszłym roku chłopaki też byli na wakacjach z Tripky w innym miejscu, wrócili bardzo zadowoleni, dobrze wspominali opiekunów, z którymi z resztą w razie potrzeby można było się sprawnie skontaktować.
ODPOWIEDZ