Wakacje z last minute a ubezpieczenie

Oferty last minute. Loty, biura podróży.
Awatar użytkownika
Piki
Posty: 13
Rejestracja: 30 wrz 2019, 8:58

Wakacje z last minute a ubezpieczenie

Post autor: Piki »

Szukamy jakiś wakacji z opcją last minute. Interesuje nas ubezpieczenie. Zależy mi na dobrym stosunku ceny do jakości, tak aby faktycznie było pomocne w tych wszystkich sytuacjach w których może dojść do jakiegoś wypadku, pogorszenia stanu zdrowia itd. Możecie polecić mi coś z tego zakresu?
Awatar użytkownika
Relna
Posty: 32
Rejestracja: 12 wrz 2019, 8:18

Re: Wakacje z last minute a ubezpieczenie

Post autor: Relna »

Moim zdaniem, takie prywatne ubezpieczenie, to absolutne must have. Ma to o tyle duże znaczenie, że przebywamy w kraju, w którym teoretycznie nie jesteśmy ubezpieczeni, a różne rzeczy się zdarzają. W związku z tym, w przypadku jakiegoś problemu ze zdrowie, w przypadku jakiegoś wypadku - ubezpieczyciel śpieszy z pomocą: finansuje leczenie czy koszt ściągnięcia do kraju.
Wszystko można załatwić przez internet. Proponuję w związku z tym sprawdzić jeszcze pod niniejszym linkiem: https://wygodnie.pl/ubezpieczenie-turystyczne
Witryna na której można znaleźć trochę więcej informacji z tego zakresu.
Awatar użytkownika
Happy_ja
Posty: 124
Rejestracja: 18 maja 2020, 20:46
Lokalizacja: bytów
Kontakt:

Re: Wakacje z last minute a ubezpieczenie

Post autor: Happy_ja »

Warto w wolnej chwili kupować online https://denimbase.pl/rozowy-trencz-pomysl-na-outfit/ Sklepów z ubraniami jest mnóstwo.
Oferta WS TEX
Awatar użytkownika
Happy_ja
Posty: 124
Rejestracja: 18 maja 2020, 20:46
Lokalizacja: bytów
Kontakt:

Re: Wakacje z last minute a ubezpieczenie

Post autor: Happy_ja »

Plecaki do samolotu Jovi Travel Szczecin na pewno też sprawią, że podróże będą niezapomniane. Warto taki mieć.
Oferta WS TEX
bogadniwrocław

Re: Wakacje z last minute a ubezpieczenie

Post autor: bogadniwrocław »

Relna pisze: ↑10 sty 2020, 11:47 Moim zdaniem, takie prywatne ubezpieczenie, to absolutne must have. Ma to o tyle duże znaczenie, że przebywamy w kraju, w którym teoretycznie nie jesteśmy ubezpieczeni, a różne rzeczy się zdarzają. W związku z tym, w przypadku jakiegoś problemu ze zdrowie, w przypadku jakiegoś wypadku - ubezpieczyciel śpieszy z pomocą: finansuje leczenie czy koszt ściągnięcia do kraju.
Wszystko można załatwić przez internet. Proponuję w związku z tym sprawdzić jeszcze pod niniejszym linkiem: https://wygodnie.pl/ubezpieczenie-turystyczne
Witryna na której można znaleźć trochę więcej informacji z tego zakresu.
Też tak uważam, w razie awarii, zatrucia czy coś pomoc medyczna jest bardzo ważna czy natychmiastowy powrót do Polski.
-
tabletki wczesnoporonne
SzymmmonŚ

Re: Wakacje z last minute a ubezpieczenie

Post autor: SzymmmonŚ »

Podróżując z biurem podróży oni mają naprawdę dobre opcje ubezpieczeń. Ja zawsze latam z Coral Travel na wakacje i ubezpieczenie też biorę od razu od nich. Teraz mają nawet takie specjalne ubezpieczenie na wypadek covid. Z nimi można podróżować bezpiecznie i bez lęku.
WiktorMałysz

Re: Wakacje z last minute a ubezpieczenie

Post autor: WiktorMałysz »

SzymmmonŚ pisze: ↑20 lut 2021, 14:40 Podróżując z biurem podróży oni mają naprawdę dobre opcje ubezpieczeń. Ja zawsze latam z Coral Travel na wakacje i ubezpieczenie też biorę od razu od nich. Teraz mają nawet takie specjalne ubezpieczenie na wypadek covid. Z nimi można podróżować bezpiecznie i bez lęku.
potwierdzam, wykupiłem u nich to ubezpieczenie (na szczęście nie musiałem z niego korzystać), tutaj https://www.coraltravel.pl/ubezpieczeni ... enia_COVID możecie sobie je dokładnie przeanalizować.
włoskikaśki1908

Re: Wakacje z last minute a ubezpieczenie

Post autor: włoskikaśki1908 »

Piki pisze: ↑09 sty 2020, 7:30 Szukamy jakiś wakacji z opcją last minute. Interesuje nas ubezpieczenie. Zależy mi na dobrym stosunku ceny do jakości, tak aby faktycznie było pomocne w tych wszystkich sytuacjach w których może dojść do jakiegoś wypadku, pogorszenia stanu zdrowia itd. Możecie polecić mi coś z tego zakresu?
Hmm, Pzu ma fajna oferte z tego co wiem. Zadzwoń do konsultanta :)
-
Przedłużanie włosów
Jędrek22

Re: Wakacje z last minute a ubezpieczenie

Post autor: Jędrek22 »

Jeżeli wyjeżdżasz na wakacje to pamiętaj o odpowiednim ubezpieczeniu bo w razie wypadku mogą być spore problemy jak będziesz musiał pokryć koszty zdarzenia ze swojej kieszeni. Po taką polisę możesz udać się do sprawdzonego towarzystwa jak to https://superpolisa.pl/partner/uniqa/ U nich na pewno dostaniesz dobrze skrojoną ofertę która pozwoli cieszyć się wakacjami.
radekjablonski88

Re: Wakacje z last minute a ubezpieczenie

Post autor: radekjablonski88 »

Piki pisze: ↑09 sty 2020, 7:30 Szukamy jakiś wakacji z opcją last minute. Interesuje nas ubezpieczenie. Zależy mi na dobrym stosunku ceny do jakości, tak aby faktycznie było pomocne w tych wszystkich sytuacjach w których może dojść do jakiegoś wypadku, pogorszenia stanu zdrowia itd. Możecie polecić mi coś z tego zakresu?
W przypadku wyjazdu za granicę warto poświęcić więcej uwagi na wczytanie się w warunki takiego ubezpieczenia bo diabeł tkwi w szczegółach a takie szczegóły mogą nas naprawdę drogo kosztować a w najgorszym przypadku uniemożliwić nam uzyskanie szybkiej i skutecznej pomocy. Na takim ubezpieczeniu nie można oszczędzać i nie można go lekceważyć.
ODPOWIEDZ